Понеділок, 30.03.2020, 22:03

Головна » 2019 » Жовтень » 23 » Звіт керівника перед громадськістю
Звіт керівника перед громадськістю

На підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 23.03.2005 № 178, Положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю 18 вересня 2019 року в Драбівському НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С.В. Васильченка-гімназія» відбулася загальношкільна конференція. На порядку денному були розглянуті наступні питання:

1. Звіт директора НВК Бугай Л.М. «Про підсумки роботи Драбівського НВК у минулому 2018-2019                                  навчальному році та завдання на наступний період».

співдоповіді:

• заступника директора з виховної роботи Смірнової Н.О. «Сім’я і школа: грані співпраці для успішного виховання особистості дитини»;

• президента учнівського самоврядування Кріль Діани «Пріоритетні напрями роботи учнівського самоврядування»;

• соціального педагога Потапенко О.М. «Про булінг та мобінг як актуальні соціально-педагогічні проблеми»;

• медичної сестри Шевченко Г.В. «Щеплення дітей: право чи обов’язок батьків?»

• 2. Оцінка діяльності директора школи делегатами загальношкільної конференції.

• 3.Звіт голови батьківського комітету Баштана Василя Павловича «Аналіз роботи батьківського комітету школи за 2018-2019 навчальний рік».

• 4.Оцінка діяльності батьківського комітету школи делегатами загальношкільної конференції.

• 5.Про вибори голови батьківського комітету.

• 6.Про затвердження складу батьківського комітету школи на 2019-2020 навчальний рік.

• 7.Про вибори складу Ради школи.

• 8.Про ротацію Піклувальної ради НВК.

За результатами відкритого голосування делегати загальношкільної конференції прийняли такі рішення:

1. Управлінську діяльність директора Драбівського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С.В. Васильченка-гімназія» за 2018-2019 навчальний рік вважати задовільною.

2. Діяльність батьківського комітету школи за 2018-2019 навчальний рік вважати задовільною.

3. Головою батьківського комітету школи обрати Баштана Василя Павловича.

4. Затвердити склад Ради школи на 2019-2020 навчальний рік та склад Піклувальної ради НВК.

5. З метою підвищення якості освітніх послуг та рівня знань учнів, успішної підготовки випускників до зовнішнього незалежного оцінювання, формування мотивації до навчання, розвитку творчих здібностей дітей, виховання загальнолюдських цінностей та формування ціннісних життєвих навичок особистості школяра об’єднати зусилля всіх учасників освітнього процесу.

6. Посилити заходи щодо створення в школі безпечного освітнього середовища, зміцнення здоров’я та безпеки учасників освітнього процесу, систематично здійснювати пропаганду здорового способу життя, профілактичну роботу щодо запобігання булінгу та мобінгу, наркоманії, алкоголізму і тютюнопаління серед учнів, дитячому травматизму, застереження дітей від згубного впливу небезпечних ігор та віртуального спілкування в Інтернеті.

7. Особливу увагу приділяти соціалізації дітей з особливими потребами, з соціально незахищених сімей, дітям, що перебувають у складних життєвих обставинах, дітям із категорійних сімей.

8. Медичне обстеження дітей проводити лише в присутності батьків учнів.

9. Проводити роз’яснювальну роботу серед батьків щодо необхідності щеплення дітей шкільного віку від інфекційних хвороб.

10. Зобов’язати батьків систематично здійснювати контроль за станом навчання та поведінкою дітей у школі (систематична перевірка щоденника, спілкування з класним керівником, учителями-предметниками).

11. Посилити контроль з боку батьків за відвідуванням учнями занять. Не допускати пропуску дітьми навчальних занять без поважних на те причин.

12. Постійно контролювати дозвілля дітей у позаурочний час.

13. Підняти клопотання перед депутатами селищної ради (депутатами Драбівського ОТГ) про щосеместрове виділення коштів на утримання школи в належному санітарно-гігієнічному стані, придбання періодичної преси, медичних препаратів та спортивного інвентаря.

14. Підняти клопотання перед депутатами селищної ради (депутатами Драбівського ОТГ) про введення в школі посади інспектора з охорони праці та техніки безпе ки.

Переглядів: 42 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2019  »