Середа, 19.12.2018, 09:20

Головна » 2018 » Вересень » 27 » Звіт керівника перед громадськістю
Звіт керівника перед громадськістю

На підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 23.03.2005 № 178, Положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю 19 вересня 2018 року в Драбівському НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С.В. Васильченка-гімназія» відбулася загальношкільна конференція. На порядку денному були розглянуті наступні питання:

1 Звіт директора НВК Бугай Л.М. «Про підсумки роботи Драбівського НВК у минулому 2017-2018 навчальному році та завдання на наступний період».

співдоповіді:

- вчителя початкових класів Кріль Т.М. «Співпраця батьків і вчителів у створенні освітнього середовища Нової української школи»;

- соціального педагога Потапенко О.М. «Сім’я – твій шедевр, який ти створюєш власними руками»;

- президента учнівського самоврядування Носка Ярослава «Виховання патріотизму і моральних цінностей – пріоритетний напрямок діяльності учнівського самоврядування».

2 Оцінка діяльності директора школи делегатами загальношкільної конференції.

3 Звіт голови батьківського комітету Баштана Василя Павловича «Аналіз роботи батьківського комітету школи за 2017-2018 навчальний рік».

- співдоповідь голови секції «Фінанси і контроль» Козіною Людмили Михайлівни.

4 Оцінка діяльності батьківського комітету школи делегатами загальношкільної конференції.

5 Про схвалення Положення про батьківський комітет школи.

6 Про вибори голови батьківського комітету.

7 Про затвердження складу батьківського комітету школи на 2018-2019 навчальний рік.

8 Про вибори складу Ради школи.

9 Про ротацію Піклувальної ради НВК.

За результатами відкритого голосування делегати загальношкільної конференції прийняли такі рішення:

1. Управлінську діяльність директора Драбівського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С.В. Васильченка-гімназія» за 2017-2018 навчальний рік вважати задовільною.

2. Діяльність батьківського комітету школи за 2017-2018 навчальний рік вважати задовільною.

3. Схвалити Положення про батьківський комітет школи.

4. Головою батьківського комітету школи обрати Баштана Василя Павловича.

5. Затвердити склад Ради школи на 2018-2019 навчальний рік та склад Піклувальної ради НВК.

6. Об’єднати зусилля педагогічного колективу та батьків з метою підвищення рівня навчальних досягнень учнів, підвищення якості освітніх послуг, розвитку творчих здібностей дітей.

7. Посилити заходи щодо зміцнення здоров’я та безпеки учасників освітнього процесу, систематично здійснювати пропаганду здорового способу життя, профілактичну роботу щодо запобігання наркоманії, алкоголізму і тютюнопаління серед учнів, дитячому травматизму, застереження дітей від згубного впливу неформальних угрупувань.

8. Зобов’язати батьків систематично здійснювати контроль за станом навчання та поведінкою дітей у школі (систематична перевірка щоденника, спілкування з класним керівником, учителями-предметниками).

9. Посилити контроль з боку батьків за відвідуванням учнями занять. Не допускати пропуску дітьми навчальних занять без поважних на те причин.

10. Особливу увагу приділяти соціалізації дітей з особливими потребами, девіантної поведінки, з соціально незахищених сімей, дітям, що перебувають у складних життєвих обставинах, дітям із категорійних сімей.

11. Постійно контролювати дозвілля дітей у позаурочний час.

12. Систематично проводити роз’яснювальну роботу з школярами щодо дотримання ними правил дорожнього руху. Зобов’язати батьків, які мають дітей віком до 14 років, заборонити учням самостійно під’їжджати до школи велосипедом. Відповідно до нормативних документів батьки особисто повинні супроводжувати своїх дітей до школи. У разі виникнення непередбачуваних ситуацій, відповідальність за життя і здоров’я дітей несуть батьки.

13. Медичне обстеження дітей проводити лише в присутності батьків учнів.

14. Без відповідного листа за підписом начальника відділу освіти дітей на масові заходи, які проводяться в районі, з уроків не відпускати (згідно нового Закону України «Про освіту», ст. 53, п. 5 «Залучення здобувачів освіти під час освітнього процесу до виконання робіт чи до участі у заходах, не пов’язаних з реалізацією освітньої програми, забороняється, крім випадків, передбачених рішенням Кабінету Міністрів України»).

15. Підняти клопотання перед районними та обласними органами влади щодо побудови спортивної та актової зали.

Переглядів: 28 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2018  »