Неділя, 29.03.2020, 01:13

Головна » 2019 » Грудень » 18 » Засідання динамічної групи «Інновація»
Засідання динамічної групи «Інновація»

10.12.2019 відбулося засідання динамічної групи «Інновація», в рамках якого вчителем геграфії Кравцовою О.П. проведено майстер-клас з географії в 11-А класі на тему «Ресурсний потенціал атмосфери». Урок був спрямований на розвиток екологічного та економічного мислення учнів, практичних вмінь створювати тематичні та дослідницькі міні-проекти, публічно захищати їх. Учитель вдало реалізувала завдання дослідно-експериментальної роботи інноваційного закладу щодо впровадження неперервної економічної освіти в освітній процес, зосередивши основну увагу на використанні економічних знань старшокласниками, на формуванні основ фінансової грамотності, економічної культури, економічного світогляду, економічного мислення, економічної поведінки юних громадян України в нових умовах господарювання. Представлені дослідницькі міні-проекти «Переваги і недоліки вітрової та сонячної енергетики», «Енергетичний потенціал нашої місцевості», «Використання сонячних панелей для освітлення парків селища Драбів» сприяли формуванню вмінь самостійно здобувати знання і використовувати їх для вирішення нових пізнавальних і практичних завдань. Учні, розвиваючи комутативні навички та вміння, працюючи у різноманітних групах та виконуючи різні соціальні ролі, знайомилися з різними думками щодо однієї проблеми. Особливо цінним активізуючим стимулом дія­льності стало те, що проектне навчання не порушує принципу невимушеності, у міру виконання роботи зростає ступінь захопленості нею. Старшокласники навчилися на власному досвіді й досвіді товаришів бачити результат своєї праці.

Переглядів: 30 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2019  »