П`ятниця, 03.04.2020, 02:41

Головна » 2019 » Лютий » 26 » Вшанування Героїв Небесної Сотні
Вшанування Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

До дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні у Драбівському НВК проведено ряд заходів. 19 лютого у всіх класах відбулися тематичні години спілкування, на яких діти згадали трагічні сторінки новітньої історії нашої держави, зокрема події на Майдані незалежності 2013-2014 років. 20 лютого відбулася зустріч у дружньому колі «Небесна сотня: герої не вмирають», на яку запрошено учасницю подій на Майдані Богославець Тетяну Володимирівну. Діти в скорботі й з великою вдячністю згадували поіменно Героїв Небесної сотні, які поклали голови за волю і незалежність України. Духовним доповненням заходу стали слова-настанови нашої гості, активного учасника революції Гідності – бути сміливими та гідними синами і доньками своєї Батьківщини. Завершився виховний захід спільною молитвою із запалюванням лампадок та хвилиною мовчання. У навчальному закладі було проведено флешмоб «Незгасне свіча пам’яті», під час якого діти передавали запалену лампадку з рук в руки, віддавши данину пам’яті тим, хто, жертвуючи собою, навічно пішов заради торжества справедливості, миру і братерства. Учні дали клятву: своїми знаннями, працею, здобутками бути гідними громадянами своєї держави.

Переглядів: 100 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2019  »