Вівторок, 31.03.2020, 09:33

Головна » 2017 » Грудень » 13 » Всеукраїнський тиждень права
Всеукраїнський тиждень права

З 4 по 8 грудня 2017 року в Драбівському НВК проходив Всеукраїнський тиждень права.

05 грудня класними керівниками 1-11 класів проведено години спілкування  «Правова культура – міцність держави», на яких учні висловлювали думки щодо необхідності дотримання ними прав та обов’язків, моделювали правові ситуації, взяли участь у вправах «Юридичний тренажер», «Юридичний лікбез», вікторині «Конституційні права та обов’язки», складали юридичні пазли, виробили єдине рішення щодо шляхів розв’язання проблеми підвищення правової культури суспільства.

У рамках тижня права соціальним педагогом Потапенко О.М. проведено інформдайджест «Великі права маленької людини» (5-6 класи), зустріч учнів 9-10 класів з представниками юстиції, служби у справах дітей, сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Драбівської РДА. Практичний психолог Блехарт М.А. провела анкетування учнів 5-11 класів «Конституційні права, свободи та обов’язки громадян України».

Протягом тижня в шкільній бібліотеці була розміщена виставка офіційних видань Мін’юсту в галузі прав людини, яку підготували шкільний бібліотекар Сотник В.Д. та вчитель права Сидоренко Г.М. Учні початкових та середніх класів взяли участь у виставці малюнків на правову тематику «У світі прав і законів». Класні керівники 5-11 класів організували для школярів перегляд художніх та документальних фільмів про права людини та правозахисну діяльність в Україні.

06 грудня заступником директора з виховної роботи Бут Л.А. проведено засідання в клубі «Грайлик», під час якого учні 1-4 класів взяли участь у «Мандрівці правами дитини», вчителі початкових класів організували перегляд відеоматеріалу на тему «Конвенція про права дитини».

07 грудня відбувся фестиваль учнівських презентацій «Права людини в Україні», який організувала для учнів 9-11 класів заступник директора з виховної роботи Бут Л.А. Серед дев’яти учнівських робіт варто відзначити презентації Городинець Анни, Ситника Максима (9-А клас), Литвиненко Юлії (10-А клас), Рибки Дениса (10-Б клас).

08 грудня 2017 року для учнів 9х класів учителями історії та правознавства Сидоренко Г.М., Ногою Т.Б. проведено брейн-ринг «Кращий правознавець», на якому дев’ятикласники взяли участь у правознавчій вікторині та вирішували ситуативні правові завдання. Переможцями заходу стали учні 9-А класу  Задорожня Ольга, Шевчук Дарина, Ситник Максим.

Цього ж дня заступник директора з виховної роботи Бут Л.А. провела для учнів 7-8 класів правовий квест «Я маю права!». Організований за ініціативою шкільного парламенту школи захід мав на меті популяризувати серед учнівської молоді знання про права дітей відповідно до Конституції України та статей Конвенції ООН про права дитини, формувати у підлітків правову культуру та соціальну компетентність. Найактивнішими у правовому квесті були учні 7-А класу.

Під час Всеукраїнського тижня права школярі активно висловлювали свої думки, вільно демонстрували власну громадянську позицію, долучалися до створення творчих проектів.

Переглядів: 197 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2017  »