Понеділок, 30.03.2020, 21:37

Головна » 2017 » Лютий » 22 » Воркшоп «Ознайомлений – значить озброєний»
Воркшоп «Ознайомлений – значить озброєний»

7 грудня 2016 року у рамках районного семінару директорів шкіл на базі Драбівського НВК проведено воркшоп «Ознайомлений – значить озброєний». Запропонований формат дав можливість присутнім відчути себе в ролі дітей, батьків та вчителів.

Ностальгією і теплими спогадами був пройнятий етап «Острів дитинства». Етап «Чарівний мішечок» навпаки  пожвавив дискусію, примусив присутніх активніше брати участь у заході. Спробувати себе у різних ролях одночасно дали можливість етапи  «Невигадані історії» та «Людина починається з тебе». Цікаво, що після озвучених варіантів виходу із запропонованих ситуацій директори шкіл змогли їх порівняти з відповідями членів шкільного клубу «Тепло сердець». Присутніх вразила серйозність і відповідальність у підході до вирішення життєвих проблем у підлітків.

Також директори шкіл прослухали виступ соціального педагога       Потапенко О.М. з проблеми «Система здійснення превентивної та профілактичної роботи в навчальному закладі шляхом впровадження освітньо-профілактичних проектів і програм», у якому вона поділилася власним досвідом роботи з різними категоріями сімей, розповіла про діяльність громадських організацій, про співпрацю з державними службами та організаціями.

Переглядів: 177 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2017  »