Вівторок, 31.03.2020, 09:06

Головна » 2019 » Грудень » 22 » Вітаємо переможців екологічних конкурсів!
Вітаємо переможців екологічних конкурсів!

Плідним на перемоги видався І семестр 2019-2020 навчального року для учнів 5-Б класу, які проявляють неабияку активність у конкурсах природничого напряму.

Природу недаремно називають чарівницею, адже вона є джерелом життя.  Дитина знаходиться у взаємозв’язку з навколишнім середовищем, і природа приваблює її розмаїттям, красою, мінливістю, тому цілеспрямоване комплексне навчання і виховання у школярів ціннісного ставлення до навколишнього світу має важливе значення. Залучення п’ятикласників до навчально-дослідницької роботи спонукає їх до пізнання, проведення власноруч дослідів по догляду за рослинами та тваринами, виховує почуття бережливого ставлення до оточуючого середовища.

Переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-огляду «Наша зооферма» стала учениця 5-Б класу Пилипенко Ольга, зайнявши почесне ІІ місце (науковий керівник Осадча О.М.). У своєму дослідженні Оля детально проаналізувала літературні джерела і склала збалансований раціон харчування для кролів породи «Велетень». Ученицею розроблено власний бізнес-проект утримання кролеферми у присадибних умовах домашнього господарства.

В обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-огляду «Галерея кімнатних рослин» перемогу здобула Боярчук Анна, яка посіла ІІІ місце (науковий керівник Осадча О.М.). У своїй роботі Аня знайомить нас з поняттями мінерального та органічного живлення, досліджує літературу захворювань кімнатних рослин та способи їх захисту, практично застосовує теоретичні знання щодо вегетативного розмноження фіалок.

Вітаємо юних дослідників та їх наставника з перемогою!

Переглядів: 24 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2019  »