Понеділок, 30.03.2020, 21:59

Головна » 2017 » Липень » 5 » Випускний вечір – 2017
Випускний вечір – 2017

24 червня 2017 року на затишному подвір’ї Драбівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С.В. Васильченка-гімназія» зібралося дуже багато людей: учні школи, вчителі, батьки і рідні школярів, а також  чимало гостей. Усі вони прийшли, щоб привітати випускників школи з першим в їхньому житті кроком у самостійне життя.

І ось традиційна хода вулицями Драбова, спалахи фотоапаратів, святковий зал Центру культури і дозвілля. Випускників та всіх присутніх привітав із такою урочистою подією   голова Драбівської районної ради Дзега Володимир Дмитрович, який нагородив відмінників навчання Курган Сніжану та Байду Олексія золотими медалями, а також побажав випускникам щасливої долі та мирного неба. Грошові премії золотим медалістам та кращим випускникам за високі досягнення в навчанні вручив депутат обласної ради Роман Буданцев.

Директор школи Бугай Людмила Миколаївна вручила випускникам атестати про отримання повної загальної середньої освіти. А далі лунають щирі, теплі слова побажань від класного керівника Отвиновської Алли Григорівни, першої вчительки Потапенко Олени Миколаївни та слова вдячності від випускників школи Курган Сніжани та Баштан Віталіни.

Свято випускного вечора наповнило зал атмосферою тепла людських стосунків та  позитивних емоцій.

Випускники вирушають назустріч долі. Хай щасливим буде для вас шлях самостійного життя, хай завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники!

У добру путь, дорогі випускники!

Переглядів: 339 | Додав: veyron | Рейтинг: 5.0/1
«  Липень 2017  »