Понеділок, 30.03.2020, 21:48

Головна » 2016 » Серпень » 14 » Випускний вечір - 2016!
Випускний вечір - 2016!

До неба музика сягає, наче мрія,

І тане в квітах урочистий зал.

В очах у кожного і радість, і надія…

У школі випускний останній бал.

Сьогодні ми зібрались для прощання.

Все в нас і смутком, й радістю дзвенить.

Це свято зрілості, і свято розставання,

І майбуття прекрасна світла мить.

Ось і настав цей день – день прощання зі школою. Попереду незвідана даль.  Позаду – батьківський поріг, розквітла калина, протоптана стежка у шкільному дворі, незрадлива мамина усмішка зі сльозою на щоці… Знайти себе, своє місце у житті, вирости і вижити, бути завжди людиною – що є святішого і дорожчого? Подвір'я школи майорить різнобарв'ям квітів, святковим вбранням, добрими і щирими посмішками.  Уся шкільна родина зібралася на традиційне свято випускного вечора.

За традицією урочисту частину вечора присутні розпочали з виконання Гімну України.

З напутніми словами звернулася до учнів директор школи Бугай Людмила Миколаївна, яка  під урочисті фанфари вручила випускникам документи про завершення навчального закладу.

Зворушливі і щирі виступи прозвучали від класного керівника 11-А класу Степанець Жанни Миколаївни, першої вчительки Снітко Наталії Іванівни та випускниці школи Телепи Аліни. Після урочистої частини вручення атестатів слово відповіді взяли одинадцятикласники. Звучали слова подяки вчителям, батькам, мрії про майбутнє. Випускники кружляли у прощальному вальсі, в якому поринали у спогади, мрії, сподівання, відчували радість, смуток та світлу печаль...

Хвилюючим був цей день не лише у дітей. Не менше хвилювалися і їхні батьки. Відчували, як шалено б’ється серце, а то і зовсім десь зникав його стукіт, бо у вирій життя полетять їх пташенята. А потім світанкова зоря покликала їх у незвідані далі, різнобарв'я життя, для праці та радості.

Чимось школа сьогодні схожа на осіннє дерево, від якого відриваються і відлітають назавжди 43 яскравих, неповторних листочки. Що чекає їх в майбутньому? Як складеться їхня доля?   До школи прийдуть нові діти і вона, як турботлива мати, буде виховувати їх, навчати, наставляти і випускати в життя. Дорогі випускники! Запам’ятайте себе такими молодими, гарними, романтичними, з іскорками довіри до життя, надії на сповнення всіх мрій та сподівань. Не забувайте, що навчалися ви для того, щоб розум і серце віддати людям. Не заплямуйте доброго імені свого роду, честі школи, котра дала вам путівку в життя.

Щасливої вам дороги!

Переглядів: 279 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0