Середа, 19.12.2018, 08:21

Головна » 2018 » Жовтень » 2 » Відкритість суду – крок назустріч громадськості
Відкритість суду – крок назустріч громадськості

28.09.2018 року з метою поглиблення обізнаності з діяльністю суду, роботою суддів та працівників апарату для учнів 11-В класу Драбівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С. В. Васильченка-гімназія» соціальним педагогом Потапенко О.М. була організована екскурсія «Відкритість суду – крок назустріч громадськості». Учнів гостинно зустріла і про все докладно розповіла керівник апарату Драбівського районного суду Тепла Віта Миколаївна. Старшокласники оглянули приміщення, ознайомилися з функціями працівників суду, склали уявлення про судові справи на основі архівних зразків. Особливо цікавим було знайомство із в. о. голови Драбівського районного суду  Чепурним О.П.  Олександр Петрович розповів про особливості кар’єрного росту судді, наголосив, що пріоритетну роль у правовому вихованні молоді мають відігравати активні форми масової роботи, які стимулюють творчість, ініціативу, самостійне та критичне мислення у підростаючого покоління.

Екскурсія в суд справила неабияке враження на одинадцятикласників. Діти ще раз переконалися, що правова держава зможе захистити їхні права і свободи, а також розширило їхні профорієнтаційні горизонти.

Також учні отримали у подарунок буклети з важливою інформацією: «Насильство в сім’ї – визначення проблеми», «Права дитини», «Правові документи, які тебе захищають», «На що дитина має право та які вона має обов’язки, якщо їй виповнилося…», «Коли права дитини порушуються», «До кого звернутися за допомогою», «Права дитини в суді» та інші.

Переглядів: 34 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2018  »