Понеділок, 30.03.2020, 21:42

Головна » 2018 » Лютий » 21 » Відкритий урок з природознавства «Природні водойми України»
Відкритий урок з природознавства «Природні водойми України»

20 лютого класним керівником Киян Л.М. проведено відкритий урок для батьків учнів 4-Б класу з природознавства «Природні водойми України».

На уроці був використаний метод розвитку творчого мислення «Автостоп»: змодельована ситуація «Утворення джерела» викладена як стоп кадр на екрані, закріплений папір на дошці та декілька фраз, які різнобічно висвітлювали ситуацію, допомогли учням самостійно пояснити процес утворення річок.

Практична робота у групах щодо спостереженням за проникненням води через землю, пісок, глину створила психологічну атмосферу для розвитку критичного мислення: моделювання ситуації у природі, право на помилки дітей та виправлення їх через продуктивний діалог. «Бліц-опитування» (сеанс питань та відповідей один одному) двох команд класу сприяло узагальненню знань учнів та довело, що діти добре сприймають навички критичного мислення. Елементом критичного читання стала робота в парах з опрацюванням додаткової літератури (залучення дітей до діалогу з текстом). Перегляд відеофільму «Водойми України» спонукав учнів виробляти власні судження щодо озвученої теми. Урок закінчився підведенням підсумків очікуваних результатів, які перевершили сподівання молодших школярів.

Переглядів: 213 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »