Неділя, 29.03.2020, 01:54

Головна » 2017 » Листопад » 26 » В обіймах мрії й ностальгії
В обіймах мрії й ностальгії

15 листопада в рамках проведення районного заходу «Серце вчителя б’ється вічно» ветерани педагогічної праці зробили зупинку і в нашій школі – найкращому інноваційному закладі Драбівщини.

Зустрічали гостей, як годиться, хлібом і сіллю. Учні 2-Б класу зворушили присутніх трепетним виконанням віршів.

Після віртуальної екскурсії по школі, яку провела директор Л.М. Бугай, гості змогли побачити на власні очі всі інновації нашої гімназії.

Вони відвідали відремонтоване та естетично оформлене приміщення їдальні, креативну студію «ІдеЯ», в якій виготовляють різні вироби із декоративного матеріалу, шкільний ермітаж, де розміщені картини, мальовані учнями нашої школи.

У куточку Шевченка, що знаходиться в рекреації НВК, звучало з вуст Носка Ярослава поетичне слово Кобзаря, а чарівна українська пісня у виконанні Христенко Анни глибоко вразила гостей цього дійства.

Особливо вражені були гості інноваційними процесами, що відбуваються у початковій ланці. У кабінеті фізики учитель Боярчук М.О. продемонстрував роботу приладів і мультимедійних лабораторій. Це сучасне обладнання викликало загальне захоплення і схвалення.

Зустріч, покликана серцем, видалася змістовною і цікавою. Кожен згадував з ностальгією свої роки педагогічної праці, і щиро заздрили ветерани вчителям нової української школи.

Переглядів: 159 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2017  »