П`ятниця, 18.01.2019, 00:51

Головна » 2018 » Грудень » 4 » Участь у Міжнародній науковій учнівсько-студентській конференції
Участь у Міжнародній науковій учнівсько-студентській конференції

У Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту 23 листопада відбулася Міжнародна наукова учнівсько-студентська конференція «Молодіжна наука у контексті суспільно-економічного розвитку країни».

У роботі конференції взяли участь 134 учні й студенти з 41 навчального закладу України (Київської, Запорізької, Харківської, Тернопільської, Одеської та інших областей).

Під час пленарного засідання було обговорено низку актуальних тем щодо євроінтеграційних процесів в Україні, інфляції й шляхів її подолання, кризи моралі сучасної молоді, методів впливу на життєву позицію студента та інші.

Продовжилася робота конференції у секціях. Студенти й учні шкіл доповідали про свої дослідження, активно брали участь у дискусіях. Нашу школу представляли такі гімназисти: учениця 9 класу Лимаренко Владислава з доповіддю «Детінізація економіки – нагальна проблема суспільства України», учениця 11 класу Купріна Каріна з доповіддю «Інфляція в Україні та шляхи її подолання», учениця 10 класу Шкода Ольга з доповіддю «Біологічно активні речовини видів роду SAMBUCUS та економічна вигідність використання їх в медицині».

До початку роботи конференції був виданий збірник тез, у якому представлені тези наукових робіт учнів Драбівського НВК, зокрема: Жаркова Андрія, Лимаренко Владислави, Друзяки Нелі, Діхтяренка Володимира, Купріної Каріни, Шкоди Ольги, Мороза Романа, Городинець Анни.

По закінченню учасники і керівники наукових робіт отримали сертифікати.

Переглядів: 32 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2018  »