Вівторок, 31.03.2020, 09:23

Головна » 2019 » Листопад » 26 » У краєзнавчому музеї
У краєзнавчому музеї

Народе мій, пишаюся тобою:

Моя душа – частинка твого «Я».

Красою правди у святім двобою

Понад Майданом сонця лик сія…

Є нація! Хай знають всі у світі:

Ми є! Народ піднявся із колін!

І переможно сонце правди світить,

Співає гордо наш Державний Гімн.

Краєзнавчий музей – місце, де зустрічаються сьогодення й минуле. Коли проходиш по його залах, то відчуваєш, як дух збіглих часів наповнює тебе. Тут можна робити замітки, годинами розглядати дивні експонати, а можна просто мріяти, уявляючи себе то скіфом, то козаком, то бійцем, що встановлює прапор на Майдані

В Україні 21 листопада відзначають День гідності та свободи – свято на честь Помаранчевої революції (2004 року) та Революції гідності (2013 року). Саме сьогодні учні 7 класу відвідали краєзнавчий музей селища, щоб заглибитись в історичну спадщину своєї Батьківщини… Школярів радо зустрів директор музею Снітко Олександр Іванович, який розповів про одну з найтрагічніших сторінок в історії сучасної України, що назавжди змінила країну та українців. Історія мала багато трагічних періодів. Коли свобода і навіть сам факт існування українського народу опинявся під загрозою. Але завжди в такі періоди найкращі сини і дочки ставали на захист своєї землі, своєї держави, своїх співвітчизників. Майдан став поштовхом до пробудження української нації, колесо історії набрало швидких обертів. Історія майбутньої України твориться сьогодні. Ми, українці, її творці.

Переглядів: 38 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2019  »