Понеділок, 30.03.2020, 21:15

Головна » 2018 » Березень » 20 » Творчий звіт гуртківців
Творчий звіт гуртківців

Вимушені канікули з 5 по 7 березня вчителі Драбівського НВК використали з користю. 6 березня заступник директора з виховної роботи Бут Л.А. організувала і провела творчий звіт гуртківців.

У 2017-2018 навчальному році в НВК діє 12 гуртків, охоплено гуртковою роботою 163 учні. Учителями враховані вікові особливості та інтереси школярів, проведена відповідна робота по залученню дітей із категорійних сімей. Керівники гуртків розвивають спортивні здібності (Шило В.О., гурток «Волейбол»; Коломієць О.О., гурток «Настільний теніс»; Шило В.О., гурток «Легка атлетика»); прививають навички володіння зброєю, практичні уміння обслуговування пневматичних гвинтівок (Ситник В.В., гурток «Стрілецький»); удосконалюють лідерські якості учнів (Бут Л.А., гурток «Клуб учнівських ініціатив»); навчають основам туристсько-краєзнавчої діяльності, безпечному поводженню в екстремальних ситуаціях (Бут Л.А., гурток «Котигорошко»); сприяють формуванню позитивного ставлення до навколишнього світу, усвідомленню учнями негативних наслідків асоціальної поведінки в соціумі, особистісної деградації та впливу шкідливих звичок на життя, здоров’я та світогляд школярів (Блехарт М.А., гурток «Психологічний театр «Фієста»); формуванню в юнаків та дівчат глибоких національно-патріотичних переконань, відродження національних традицій і культурної спадщини українського козацького товариства та усвідомленого цілеспрямованого розвитку козацького руху (Коломієць О.О., гурток «Патріот»); формуванню основ фінансової грамотності, економічної культури, економічного світогляду, економічного мислення, економічної поведінки юних громадян України в нових умовах господарювання (Калач І.В., гурток «Цікава економіка»); розвивають креативно-комунікативний потенціал учнів, прививають інтерес до англійської мови, зосереджуючи основну увагу на вивченні звичаїв і традицій англомовних країн (Дейнега Л.М., гурток «Happy family»); розкривають творчі обдарування школярів (Смірнова Н.О., гуртки «Креативна студія «ІдеЯ», «Творча студія «Креатив»).

Кожен керівник гуртка представив присутнім короткий відеозвіт про проведену роботу з гуртківцями, поділився результатами своєї діяльності.

Переглядів: 134 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2018  »