Понеділок, 30.03.2020, 22:13

Головна » 2018 » Лютий » 8 » Творчий звіт фізико-математичної кафедри «Від творчого вчителя до творчого учня»

6 лютого 2018 року відбувся творчий звіт фізико-математичної кафедри  «Від творчого вчителя до творчого учня» у формі подорожі-гри «Математика і фізика навколо нас».

Зайнявши зручні місця у математичному потязі «Патріот України»,  учасники дійства вирушили у подорож мальовничими куточками нашої держави.  Цікавими  для  учнів та гостей виявилися і зупинки.  Перша з них під назвою «Поетична» дозволила учениці 5-А класу Носок Аліні та учениці 8-А класу Кріль Діані зачитати власні вірші, присвячені цариці наук – Математиці.  Зупинка «Мистецька» зібрала тих учнів, які творчо поєднали математику з  живописом. Диплом переможця на цій зупинці отримала учениця 10-В класу Макарова Яна, ІІ місце виборола учениця 6-Б класу Мурашко Анастасія, ІІІ місце – учениця 6-Б класу Безкровна Жанна. На зупинці «Кіношна» учні 10-Б класу Рибка Денис та Шевченко Тарас запропонували присутнім переглянути прим’єру фільму «власної» кіностудії «Дента» «Геометрія-помічниця». Авторський фільм був номінований дипломом. Під час зупинки «Фізична» пасажири потягу перевірили свої знання з фізики, взявши участь у вікторині. Переможці отримали солодкі призи. Присутні були приємно вражені і на зупинці «Пісенна», прослухавши щире і яскраве виконання патріотично-математичних пісень учнями 8-А класу у супроводі танцювального дуету Жаркова Андрія та Врубльовського  Володимира. Учень 10-В класу Носок Ярослава підняв настрій своїми математичними частівками. На зупинці «Театральна» учень 6-А класу Воловіченко Богдан зачарував учасників зібрання акторською майстерністю, виконавши гуморески «Проста арифметика». Зупинка «Ігрова» дала змогу всім охочим позмагатися зі  складання  кубика-рубика. Найшвидше справився із завданням  учень 6-А класу Береза Артем. Зупинка «7 чудес Черкащини» допомогла учасникам потягу пригадати визначні місця та події, які відбулися у різні часи історії на Черкащині.

Даний захід переконав і дітей, і вчителів у тому, що, за висловом видатного математика С. Ковалевської, «серед всіх наук, які відкривають шлях до пізнання законів природи, найбільшою є математика».

Переглядів: 203 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »