Вівторок, 31.03.2020, 09:35

Головна » 2020 » Лютий » 11 » Творчий слем «Зустріч за кухликом кави»
Творчий слем «Зустріч за кухликом кави»

31 січня заступником директора з виховної роботи Смірновою Н.О. та класним керівником 8-А Степанець Ж.М. проведено творчий слем «Зустріч за кухликом кави».

Нова форма проведення заходу дуже сподобалася школярам та допомогла дітям розкритися, а дружня атмосфера спонукала говорити, співати, грати і просто голосно заявляти про свої таланти та захоплення. Після розповіді Жанни Миколаївни про талановитих випускників школи, які змогли своє хобі перетворити у роботу, яка приносить гроші, діти вже не соромилися розповідати і про свої вподобання.

Учням було цікаво почути про Олега Москаленка з с. Михайлівка, який навчався у нашій школі в старших класах, успішно закінчив театральний університет імені І. Карпенка-Карого, мав роль у серіалі «Жіночий лікар 3» та отримав головну роль у фільмі «Дике поле». Мануйленко Вікторія закінчила авіаційний університет, працює моделлю. Бзенко Світлана закінчила КПІ і працює танцівницею в Дубаях, Катарі. Петров Юрій – гітарист рок-гурту «Покуда тает солнце» в м. Кишинев, автор музики та тексту пісень, які виконує гурт.

У нашій школі дуже багато творчих дітей, а сьогодні ми дізналися ще й про їхні захоплення. Це і колекціонування годинників, фантиків, збір гербарію та малювання мультиків. Хтось пише вірші, хтось їх вправно декламує, хтось співає, а дехто є справжнім віртуозом гри на гітарі.

Приємно, що творчість об’єднує наших учнів і цілі покоління випускників  школи. Бажаємо натхнення талантам Драбівщини!

Переглядів: 26 | Додав: veyron | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2020  »