Середа, 19.12.2018, 09:17

Головна » 2018 » Листопад » 20 » Толерантність – дорога до миру і співпраці
Толерантність – дорога до миру і співпраці

З 12 по 16 листопада 2018 року проходив Тиждень толерантності «Толерантність – дорога до миру і співпраці». Його мета: формувати в учнів загальнолюдські моральні цінності задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників освітнього процесу, навчити дітей спілкуватися толерантно, поважати думку інших, бути терпимим до кожної особистості.

Розпочався тиждень Днем ввічливості, правилом якого було ввічливе ставлення один до одного, приємні компліменти, що звучали з вуст оточуючих, та обов’язково поєднання зеленого кольору в одязі. Протягом дня члени учнівського самоврядування провели інформхвилинку «Що таке толерантність», акцію «Паркан ввічливих слів». У шкільній бібліотеці оформлено інформаційний книжковий калейдоскоп «Чарівні слова відкривають серця».

Естафету доброти продовжив День посмішки і гарного настрою, протягом якого діти та вчителі більше посміхалися та дарували оточуючим позитивні емоції. Цього дня заборонено було перебувати у поганому настрої та злитися на когось. Кольором дня був обраний жовтий. Лідери учнівського самоврядування постійно підтримували веселу атмосферу, залучаючи до  акцій «Візьми з собою частинку гарного настрою», «Візьмемося за руки», гри «Знайди посмішку».

14 листопада, у День відкритості та тактовності, діти переглянули відеоролики та соціальну рекламу про доброту, терпіння, порозуміння у світі, висловили свої думки під час паркану відвертості «Я хотів би сказати…», грали в гру-акцію «Долоньки», дарували хвилинки позитиву «Комплімент кожному».

15 листопада запам’яталося дітям як День порозуміння та взаєморозуміння, адже цього дня школярі вели себе ввічливо, вибачалися, якщо когось образили, та мирилися, якщо з кимось посварилися, допомагали меншим і слабшим. Учні створили «Дерево толерантності», провели анкетування «Що ти знаєш про толерантність?», акцію «Обійму безкоштовно», ознайомилися з музичною культурою інших народів світу, грали в психологічну гру «Подорож у країну добра».

Фінальну риску тижня підведено 16 листопада у Міжнародний день толерантності. Учні 1х-6х класів намалювали безліч тематичних малюнків «Мої права у кольорах веселки», створили «Квітку толерантності», а старшокласники провели рефлексію «Дошка гарного настрою».

Тиждень толерантності пройшов активно, весело, творчо та толерантно!

Переглядів: 29 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2018  »