Понеділок, 30.03.2020, 21:53

Головна » 2018 » Березень » 22 » Тиждень української мови та літератури
Тиждень української мови та літератури

З 12 по 16 березня 2018 року вчителями-словесниками організований і проведений Тиждень української мови та літератури, метою якого було донести до учнів красу і багатство рідної мови, сформувати відчуття її краси, розвивати мовленнєві здібності учнів, збагачувати їх словниковий запас, розширити кругозір школярів та поглибити знання про життєвий і творчий шлях Т.Г. Шевченка, вдосконалити рівень декламаторських здібностей, сприяти самореалізації кожного учасника, задіяного у програмі тижня, створення емоційно-позитивного мікроклімату.

Під час проведення Тижня української мови та літератури проведено тематичні заходи, в яких активну участь взяли педагогічні працівники та учні школи. Учасники мали змогу поринути в багатющий світ краси і принад рідної української мови, вшанувати пам'ять Великого Кобзаря.

- відкриття Тижня української мови та літератури розпочалося з лінійки «О мова моя, душа голосна України!». У фойє організовано виставку-конкурс малюнків «Найкращий ілюстратор літературного твору» (5-8 класи). Учні 11-А класу підготували цікаву радіорубрику «З народних джерел». Вражала майстерність виконання ролей учасниками студії «Театр у мікрофона», де діти демонстрували в інсценізаціях різноманітність жанрів за творчістю Т.Г. Шевченка, І.П. Котляревського, Г. Квітки-Основ’яненка, І. Карпенка-Карого. Для учнів 5-6 класів у формі гри проведено мовознавчий турнір знавців-словесників «Як парость виноградної лози, плекайте мову…». Літературна гра за творчістю Тараса Шевченка «Він осягнув глибини людської душі і висоти Всесвіту» розкрила для учнів 9-10 класів творчу спадщину Кобзаря. Бібліотекарями естетично оформлено тематичну виставку «Шана Кобзареві». Семінар «Мовно-літературні дослідження членів МАН», проведений для учнів 10-11 класів, сприяв організації дослідницької роботи старшокласників. Завершився тиждень переглядом фільму «На перетині доріг. Т. Шевченко і Мойсівка», створений творчою групою вчителів школи.

Слід відзначити творчу роботу вчителів української мови та літератури, які доклали багато зусиль, щоб заходи пройшли на належному рівні.

Переглядів: 148 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2018  »