Неділя, 29.03.2020, 00:04

Головна » 2017 » Травень » 11 » Тиждень психології і педагогіки «Кожна людина – Всесвіт»
Тиждень психології і педагогіки «Кожна людина – Всесвіт»

З 18 по 21 квітня у Драбівському НВК проводився тиждень психології та педагогіки «Кожна людина – Всесвіт». Його програма  була дуже насиченою і  охопила всі класи – від початкових до випускних.

Розпочався тиждень акцією «Подаруй себе світу». Також класи взяли участь у конкурсі плакатів і колажів «Життя прекрасне», де діти змогли висловити своє позитивне бачення власного життя та навколишнього світу. Долучитися до традиційних уявлень про мораль та людські вчинки дала можливість лотерея «Скринька афоризмів.»

Для учнів 8-9 класів працівники психологічної служби Потапенко О.М. та Пісоцька О.Я. провели кінотренінг «Дитинство+Дорослість=Любов».

На лінійці «Психологія душі» школярі ознайомилися із секретами внутрішнього світу людини, змогли глибше пізнати себе, навчилися краще розуміти інших.

Не залишилися осторонь і найменші школярі – учні 1-3 класів. Для них соціальний педагог Потапенко О.М. провела заняття з елементами тренінгу «Забудемо образи». Малеча завдяки такому заняттю змогла краще соціалізуватися та навчитися безконфліктно вирішувати проблеми.

Цікаво пройшов  День Любові і доброти. Звісно, про них треба пам’ятати завжди, але у цей день найбільш добрі і співчутливі діти змогли отримати за хороші вчинки солодкі призи.

Для вікових груп  3-4  та 9 класів проводилися популярні серед дітей та підлітків командні батли «Цінності життя». Визначені команди дуже емоційно продемонстрували своє розуміння різних сфер психології, педагогіки та міжособистісних стосунків. Переможцями у нелегкій конкурентній боротьбі стали 4-ті та 9-А класи.

Психолог Пісоцька О. Я. підготувала для учнів 11-Б класу заняття з елементами тренінгу «Зі стресом на «ти» Сподіваємося, що отримані навички допоможуть випускникам справитися з напругою у підготовці та складанні ЗНО.

Традиційно була звернута увага випускників 9-11 класів на профорієнтацію. Для них організовані зустрічі із представниками різних вищих і середніх спеціальних навчальних закладів та екскурсія до ДПРЧ-5.

Не оминули працівники психологічної служби і роботу з батьками: для них (і не лише протягом останнього тижня) проводилися батьківські збори, тренінги, ворк-шопи та індивідуальні консультації.

Проведений тиждень психології і педагогіки допоміг дітям краще пізнати себе і один одного, зробив стосунки вчителів, батьків та учнів більш відкритими та довірливими.

Переглядів: 272 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2017  »