Вівторок, 31.03.2020, 08:25

Головна » 2020 » Березень » 8 » Тиждень природничих наук «Економічна діяльність людини і довкілля»
Тиждень природничих наук «Економічна діяльність людини і довкілля»

З 17 по 21 лютого 2020 року в Драбівському НВК проведено економіко-природничий тиждень «Економічна діяльність людини і довкілля».

У шкільному етапі Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» взяли участь учні 6-10 класів. Матеріали подані в номінації «Краща фоторобота» та визначені три кращі роботи для подальшої участі в обласному етапі фестивалю, а саме: учня 6-А класу Палкіна Сергія, 7-В класу Дубенця Михайла, 10-А класу Врубльовського Володимира.

У рамках предметного тижня проведено шкільний етап обласної акції «Збережемо, первоцвіти!», охоплено роботою учні 1-10-х класів. Кращі роботи відібрано на обласний етап, а саме: творча групова робота з бісероплетіння учнів 3-В класу (класовод Баштан В.М.), роботи учнів 5-Б класу Бондаренка Артема, Пінчука Івана (вчитель Осадча О.М.), учня 6-А класу Борисенка Олександра, учениці 10-А класу Рички Дарини (учитель Жаркова Н.Б.). Окрім поробок на обласний конкурс відібрано кращі роботи в номінації «Малюнок», зокрема: учня 5-Б класу Кроля Олександра, 6-В класу Палюх Софії, 7-А Палкіної Ірини, 8-А класу Перехреста Олександра; в номінації «Реферативні  дослідження» відмічено роботи учнів 7-В класу Дубенця Михайла, Ярової Дарини.

До шкільної акція «Допомога пернатим друзям» долучились учні початкових класів  (класоводи Кріль Т.М., Литвин В.А., Потапенко Л.М., Снітко Н.І., Баштан В.М.), які разом з учнями 5-8-х класів під керівництвом вчителя біології Жаркової Н.Б. розвішали на шкільному подвір’ї годівнички і встановили чергування з годівлі пернатих друзів.

18 лютого відбулася інтелектуальна гра «Найрозумніший економіст» для учнів 10-х класів (вчитель Нога Т.Б.). Турнір між командами «Акули бізнесу» та «Фінансові генії» проходив під гаслом «Економіку щоб знати, треба плідно працювати! Діяти активно, думати оперативно, сперечатись доказово для усіх обов’язково!». Десятикласники стали учасниками захоплюючої подорожі у країну Економіку, що складалася з 7 раундів: «Розминка», «Асоціації», «Ребуси», «Анаграми», «Інтерв’ю», «Економічний термін», «Розумний вислів». За результатами змагання перемогла команда «Акули бізнесу» на чолі з Погорілою Катериною.

Для учнів 10-х класів вчителями Жарковою Н.Б., Дейнегою Н.Г. проведено зустріч за круглим столом «Чай – поширений напій», де обговорювали з дітьми цілющі властивості трав’яних чаїв, які можна приготувати з рослин флори Драбівщини. Цікаві презентації до засідання підготували Діхтяренко Володимир (10-А клас), Петренко Каріна (10-Б клас). Практичною частиною круглого столу стало приготування чаю з лікарських трав та смакування його з солодощами.

Серед учнів 7-10-х класів 19 лютого проведено конкурс малюнку «Антиреклама продуктів з наявним ГМО» (вчителі Жаркова Н.Б.,                     Дейнега Н.Г.). Переможцями конкурсу стали учениця 7-В класу Мехеда Єва, учні 10-А класу Кріль Діана-Анна, Красун Анна.

20 лютого хімічна лабораторія гостинно приймала учнів 7-Б та 7-В класів, які взяли участь у пізнавально-розважальній програмі «Її величність – ВОДА» (вчителі Жаркова Н.Б., Дейнега Н.Г.). Програма включала повчальні досліди, які демонстрував учень 10-А класу Діхтяренко Володимир, педагоги провели навчальний теоретичний блок.

Для учнів 6-х класів була проведена командна гра «Мандрівники» (вчитель Кравцова О.П.). Гра на швидкість передбачала, що три команди за вказаними географічними координатами на карті шукають назви пунктів (міста, затоки, протоки, острова). Переможцем стала команда 6-А класу, яка швидко знайшла 12 обєктів і першою «допливла» до кінцевого пункту.

До плану роботи предметного тижня було включено інтелектуальний марафон обдарованих дітей «Моє власне дослідження». Доповідачами стали учні 5-Б класу Боярчук Анна, Білоха Владислава, Баштан Станіслав, Пилипенко Ольга, Телепа Вікторія, Кохан Поліна, 8-А класу Вакуленко Артем, Петренко Данило (вчитель Осадча О.М.).

Економіка чимось нагадує метеорологію: усі закони ніби зрозумілі, а передбачити зміну погоди можна лише в загальних рисах. І чим більше ви орієнтуєтеся в цих рисах, тим багатшими, успішнішими та незалежнішими будете. З метою поглиблення знань з економіки 21.02.2020 року вчителем Пилипенко М.О. проведено економічний батл «Хто зверху?» для учнів 11-х  класів. Дві команди «Леді в економіці» та «Джентельмени удачі» змагалися в запеклій і напруженій боротьбі. Пройшовши сім етапів змагань, одинадцятикласники виявили свою спритність та вміння застосовувати набуті знання з економіки. У чесному поєдинку перемогу здобула команда дівчат.

Для керівників творчих учнівських об’єднань «Ерудит» проведено навчання педагогічного складу у формі методичного телемоста «Мейкерство як інноваційний підхід  до  впровадження STEM-освіти».

Переглядів: 11 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2020  »