П`ятниця, 18.01.2019, 00:10

Головна » 2018 » Грудень » 27 » Тиждень права «На терезах Феміди»
Тиждень права «На терезах Феміди»

З метою підвищення ролі правової освіти в подальшій розбудові України як правової держави, поліпшення правового виховання учнівської молоді у Драбівському НВК з 10 по 14 грудня 2018 року проходив Всеукраїнський тиждень права. У рамках тижня права лідерами учнівського самоврядування проведено флешмоб «Про що говорить Конвенція про права дитини»,  інформаційний нон-стоп «10 грудня – Міжнародний день прав людини», під час якого діти розповіли присутнім про день прав людини. Протягом тижня в бібліотеці діяла виставка офіційних видань Мін’юсту в галузі прав людини «Правова освіта».

10 грудня вчителі правознавства провели Всеукраїнський урок «Права людини», на якому висвітлили питання міжнародно-правових стандартів у сфері захисту прав людини, поняття і сутності прав людини, основних механізмів їх захисту.

11 грудня під час години спілкування класні керівники 1-11 класів провели воркшоп «Економіка і право», а соціальний педагог Потапенко О.М., заступник директора з виховної роботи Бут Л.А. організували зустрічі з представниками поліції, юстиції, служби у справах дітей, сектору у справах молоді РДА «На терезах Феміди». Цього ж дня шкільний бібліотекар Сотник В.Д. провела для учнів  9-х класів «Калейдоскоп права».

12 грудня відбувся конкурс стіннівок «Я – дитина, я маю право» серед учнів 2-11 класів, в якому перемогу здобули колективні роботи учнів 6-В класу (І місце), 4-А класу (ІІ місце), 10-А класу (ІІІ місце). У рамках тижня права 12 грудня проведено районний семінар вчителів історії та правознавства загальноосвітніх закладів середньої освіти з теми «Компетентність            особистості – інтегрований компонент навчальних досягнень учнів» (учитель  Нога Т.Б. провела відкритий урок з правознавства у 9-А класі з теми «Взаємозв’язок людини і держави», правовий турнір серед учителів).

Шкільний психолог Демидюк О.В. 13 грудня провела анкетування учнів 9-11 класів «Що ти знаєш про свої права», а керівник шкільного методичного об’єднання класних керівників Жаркова Н.Б. підготувала виступ на методоб’єднанні класних керівників з питань реалізації і захисту прав людини «Правовий захист вчителя». Класні керівники 1-4 класів організували і провели рольову гру «Моделювання судового процесу», на яку запросили помічника судді Драбівського районного суду Добробог Ю.В.

14 грудня відбувся конкурс-презентація відеороликів, мультфільмів,  присвячених правам людини «Права людини в Україні» серед учнів  9-11 класів (перемогу здобув 10-А клас).

Під час тижня права школярі активно висловлювали свої думки, вільно демонстрували власну громадянську позицію, долучалися до створення творчих правових проектів.

Переглядів: 10 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2018  »