Неділя, 29.03.2020, 01:45

Головна » 2016 » Червень » 29 » Тиждень охорони праці в Драбівському НВК
Тиждень охорони праці в Драбівському НВК

Щороку, в переддень  Всесвітнього дня охорони праці в нашій  школі проходять заходи по відзначенню цієї дати. Ось і цього року з 25 по 29 квітня  відбувся тиждень   охорони праці та безпеки життєдіяльності, метою якого є   привернення уваги учнів та працівників школи до вирішення питання охорони праці, безпеки життєдіяльності, забезпечення реалізації конституційних прав громадян на належні, здорові, безпечні умови праці та необхідності формування змалку культури охорони праці.

Тому в рамках тижня було проведено безліч заходів як для учнів так і для трудового колективу школи. Зокрема:

·        тренінг для педагогічного колективу «Будь здоровим, учителю», який підготувала і провела шкільний психолог Барабаш Л.Ю.;

·        конкурс  для учнів і вчителів на найкращий плакат з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності (переможець – учні 9-Б класу);

·        шкільна спартакіада, присвячена Дню охорони праці,  яку підготували і провели вчителі фізкультури    Коломієць О.О. та Ситник В.В (переможці: серед хлопців – Пузир Ігор, учень 11-Б класу; серед дівчат – Клочко Тетяна, учениця 8-В класу та Сакун Марія – учениця 8-А класу);

·        відкритий урок для старшокласників   з страховим агентом фонду соціального страхування та тимчасової втрати працездатності Богославцем В.Г.;

·        педагог-організатор Бублик І.М. провела для молодших школярів вікторину  «Моє здоров’я» (переможці: учні 3-А та 3-В класу) та конкурс «Кращий знавець правил охорони праці» для учнів середніх і старших класів (переможець: Біда В’ячеслав – учень 9-А класу);

·        учитель основ медичних знань Жуковська В.С. та медична сестра Шевченко Г.В. школи провели практичне заняття з надання першої долікарської допомоги;

·        учителі інформатики Кравченко В.В. та Панченко Л.Г. організували для учнів  перегляд  відеоматеріалів про правила безпечної поведінки в кабінетах інформатики, на спортивних майданчиках та спортивних кімнатах та  про поведінку у надзвичайних ситуаціях, надання першої долікарської допомоги.

·        учителі початкових класів провели для своїх учнів бесіди  про дотримання пожежної безпеки «Буть нам другом,  вогнику» (1-4 кл.);

·        заступники директора з виховної  на навчально виховної роботи Бут Л.А. та Кравченко В.В. провели  заняття з евакуації учнів та працівників з приміщень школи «Увага всім!» із залученням працівників пожежної частини та дільничних інспекторів поліції, після якого учні позмагалися в пригодницько-превентивному квесті серед 6-11 класів (переможець – учні 9-А класу).

Також адміністрацією навчального закладу було проведено перевірки стану ведення журналу обліку проходження працівниками обов’язкових періодичних медичних оглядів та журналу реєстрації особистих медичних книжок працівників; наявність та ведення Листків здоров’я у журналі обліку навчальних занять;  наявність та дотримання інструкцій з охорони праці та безпеки життєдіяльності; рейд перевірку виконання учнями в майстернях, спортивному залі вимог безпеки життєдіяльності; перевірку ведення журналів реєстрації інструктажів з охорони праці та з безпеки життєдіяльності; наявність запобіжних написів, сигнальних фарбувань, знаків безпеки на електрообладнанні. Підсумки проведення Тижня охорони праці і безпеки життєдіяльності свідчать про те, що вчителі та учні беруть активну участь у вирішенні питань охорони праці у навчальному закладі, забезпеченні реалізації конституційних прав громадян на належні, здорові та безпечні умови праці.

Переглядів: 258 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Червень 2016  »