П`ятниця, 03.04.2020, 01:12

Головна » 2017 » Липень » 5 » Тиждень охорони праці і безпеки життєдіяльності
Тиждень охорони праці і безпеки життєдіяльності

З нагоди Всесвітнього дня охорони праці та з метою привернення уваги  до вирішення питань охорони праці в навчально-виховному комплексі, забезпечення реалізації конституційних прав учасників навчально-виховного процесу на належні, здорові та безпечні умови праці, формування загальної культури охорони праці і безпеки життєдіяльності, свідомого ставлення до цих питань, залучення до акції кожного працівника з 24 по 28 квітня 2017 року в Драбівському НВК проведено Тиждень охорони праці і безпеки життєдіяльності.

Відповідно до затвердженого плану  в навчальному закладі було проведено лінійку «28 квітня – Всесвітній день охорони праці», виставку плакатів з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності; гру для учнів 1-4 класів «Країною безпечною», години спілкування для учнів 1-11 класів  «Дотримання учнями школи правил безпеки життєдіяльності», рейд-перевірку виконання учнями в майстернях, спортивному залі вимог безпеки життєдіяльності, перевірку наявності запобіжних написів, сигнальних фарбувань, знаків безпеки на електрообладнанні, конкурс «Кращий знавець правил охорони праці», семінар для педагогічних працівників «Безпека життєдіяльності дітей», шкільну спартакіада,  присвячену Дню охорони праці, практичне заняття з надання першої долікарської допомоги (8-11 класи), творчий конкурс для учнів на найкращий твір, вірш з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності (5-11 класи),  проведено тренінгу для педагогічного колективу «Твої 24 години», пригодницько-превентивний квест (5-11 класи), екскурсію до пожежної частини  для учнів 8-9 класів, перевірку знань учнів з безпеки життєдіяльності (5-11 класи).

Підсумки Тижня охорони праці та безпеки життєдіяльності, нагородження найактивніших учасників заходів підведено на урочистій лінійці.

Переглядів: 192 | Додав: veyron | Рейтинг: 0.0/0
«  Липень 2017  »