Неділя, 29.03.2020, 01:52

Головна » 2017 » Вересень » 7 » Свято Першого дзвоника
Свято Першого дзвоника

Знову ранок першого вересневого дня повниться мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці нашого Драбова розквітають від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр. Ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість – переплелися разом.

День знань - справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Першокласники,  тримаючись за руки батьків і ховаючись за величезними букетами квітів, ще не із зрозумілим їм почуттям трепету роблять свій перший крок на великому шляху знань.

В цьому новому  навчальному році за шкільні парти сядуть 69  першачків.

Школярі 1-А класу (що навчатимуться за науково-педагогічним проектом «Інтелект України») поринуть у  цікавий світ знань разом із Снітко Наталією Іванівною.

Наставницею та берегинею для учнів 1-Б класу протягом 4 років буде  – Литвин Валентина Андріївна.

Незвичайними стежками  Країни Знань школярі 1-В класу помандрують  разом із Баштан Валентиною Михайлівною.

На святковій лінійці всі радо аплодували виступам найменших жителів школи. Пісеньку про Перше вересня нам подарувала Медведьова Аріна.

Схвильовані, але радісні стояли і майбутні випускники, гідна, творча та ініціативна зміна нашої школи.

Директор школи – Бугай Людмила Миколаївна щирими і теплими словами  привітала всю громаду з початком нового навчального року.

Шановані гості, які прибули на свято Першого дзвоника, (голова Драбівської РДА Гайдай І.В, голова районної ради  Дзега В.Д., голова селищної ради Хмара В.І.,  заступник ) голови Драбівської РДА Коршак С.І.,  завітали депутат обласної ради Ірина Бачинська, вручили цінні подарунки, побажали  учням здоров’я, натхнення і впевненості у підкоренні найскладніших вершин знань, та висловили щиру вдячність вчителям, які віддають себе по краплині цій нелегкій роботі, терпеливо і наполегливо ведуть дітей у світ знань.

Подати перший дзвінок 2017-2018 навчального року надано право учням 11-А класу  Новаку Іллі і Резнер Анастасії та учням 1-А класу Буту Юрію та Шемігон Марії.

Із мелодійними звуками дзвоника трепетно і схвильовано забилися серця наших учнів, адже цей звук знаменує початок нових знань, нових дій, стартів, починань і звершень.

Переглядів: 224 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2017  »