П`ятниця, 03.04.2020, 01:21

Головна » 2017 » Липень » 5 » Свято останнього дзвоника – 2017
Свято останнього дзвоника – 2017

Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. Право відкрити урочисту лінійку було надано директору школи Бугай Л.М. Після виконання всіма присутніми Гімну держави розпочалося святкове дійство.

Дирекція школи підвела підсумок роботи за навчальний рік. Були нагороджені грамотами переможці предметних районних та обласних олімпіад, конкурсів. А 6 учнів навчального закладу були нагородженні званням – «Обличчя школи».

Із щирими словами та побажаннями звернулися до учнів та вчителів нашої школи гості свята, які бажали учням, щоб гарні знання для них стали не просто шансом, а гарантією майбутнього працевлаштування, самореалізації.

Традиційним було і благословення настоятеля Церкви Святого Серафима Саровського Дмитра Івануси.

Свято останнього дзвоника було насиченим: звучали пісні про школу у виконання наших вокалісток і випускниць: Несват Ольги, Воловіченко Владислави, Баштан Віталіни. А першокласники порадували всіх присутніх хореографічною композицією «Друзі, єднаймося».

Випускні класи подарували школі молоді саджанці, що ростимуть на Алеї випускників та стануть  символом 30-ти юних мрій, які разом із повітряними кульками здійнялися над дахами і полинули у безхмарну вись мирного неба.

І ось хвилююча мить… Почесне право Останнього дзвоника надали найкращим учням школи: одинадцятикласникам Байді Олексію та Курган Сніжані та першокласникам Шарасі Юлії та Балюрі Роману. Він сповістив присутніх про початок чудової пори – літніх канікул.

Свято вдалося! Чудових вам канікул, школярі!

Переглядів: 198 | Додав: veyron | Рейтинг: 5.0/1
«  Липень 2017  »