Понеділок, 30.03.2020, 21:52

Головна » 2018 » Травень » 31 » Свято останнього дзвінка
Свято останнього дзвінка

Букети квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання – все це свято останнього дзвоника.

Для 26 одинадцятикласників він пролунав прощальною мелодією, яка залишиться в їх душі незабутнім переспівом, солодким спогадом про безтурботне, щасливе дитинство.

На свято останнього дзвоника завітали шановані гості: заступник голови Драбівської районної адміністрації Коршак Світлана Іванівна, настоятель Свято-Михайлівського храму, благочинний Драбівського району, протоієрей Івануса Дмитро Ярославович та голова батьківського комітету школи Баштан Василь Павлович. Високоповажні гості радили випускникам вибирати такі спеціальності, в яких є потреба української економіки, щоб вища освіта стала для них не просто шансом, а й гарантією майбутнього працевлаштування, самореалізації та хорошої зарплатні, щоб обраний ними шлях у доросле життя буде сповнений тільки здійсненними мріями і сподіваннями, добрими вчинками та яскравими подіями.

Щирими словами, хореографічними композиціями привітали випускників учні молодших класів. Були цього дня і нагороди за перемоги в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. Нагрудний знак «Обличчя школи» отримали Осадча Богдана, Шевчук Дарина, Ситник Максим та Мороз Роман.

Та ось хвилююча мить… Звучить останній дзвінок. Радість та смуток переповнюють серця одинадцятикласників. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу.

У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! Чудових вам канікул, школярі!

Переглядів: 160 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »