Вівторок, 31.03.2020, 09:34

Головна » 2019 » Грудень » 18 » Свято гімназійної родини
Свято гімназійної родини

Школа – це дивовижний світ. Є в ньому місце і для напруженої праці, і для розваг та відпочинку. Три місяці навчання п’ятикласників швидко минули і, як винагорода за напружену працю, 12 грудня відбулося свято – «Посвята в гімназисти», підготовлене заступником директора Варавою Тетяною Павлівною, класними керівниками Івченко Любов’ю Дмитрівною, Потапенко Оленою Миколаївною.

Урочисте дійство розпочалося із внесення прапору та виконання гімну України. Емоційним центром заходу став виступ п’ятикласників, які представили калейдоскопи талантів своїх класів. Приємно відмітити, що хлопчики і дівчатка 5-А гуманітарного та 5-Б природничо-економічного класів гімназії – це сплав обдарованості, таланту, розуму, працелюбності й артистизму.

Хвилювання досягло апогею, коли зазвучала клятва гімназиста. В унісон забилися серця вічного педагогічного трикутника – вчителів, учнів і батьків, коли єдиним подихом пятикласники обіцяли бути гідними почесного звання.

Директор школи Бугай Людмила Миколаївна тепло і щиро привітала юних гімназистів з посвятою. Почуттям батьківської любові, турботи і радості за своїх дітей було пронизано вітальне слово від батьків п’ятикласників, яке висловили Резнер Тамара Вікторівна та Пилипенко В’ячеслав Леонідович. Друзі підготували для гімназистів справжній концерт, який об’єднав молодших і старших школярів у справжню гімназійну родину. Гімн України, який пролунав наприкінці свята, співали вже не просто п’ятикласники, а справжні гімназисти. Хочеться вірити, що у цих дітей попереду ще багато славних звершень, перемог і здобутків. А, ми, вчителі, разом із батьками неодмінно їм в цьому допоможемо.

Переглядів: 32 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2019  »