Понеділок, 30.03.2020, 22:07

Головна » 2020 » Лютий » 26 » Супер-тато
Супер-тато

21 лютого проведено шкільний конкурс «Супер-тато», мета якого – популяризація ролі чоловіка-батька у суспільстві, усвідомлення татами важливості активної участі в партнерстві з мамою у вихованні дитини.

Свою вправність, кмітливість і винахідливість батьки мали змогу продемонструвати у таких випробуваннях: «Знайди свою дитину», «Заплету я русу косу», «Автомобілісти», «Впізнай за портретом», «Ситуаційна задача». Найголовнішим у конкурсі було мотивувати дітей і батьків до роздумів щодо цінності дитячо-батьківських стосунків, щоденних проявів взаємодії тата з сім’єю. Люблячі і дбайливі тата є основою для розвитку гармонійної особистості дитини. Вони дбайливо і трепетно ставляться до виховання власних дітей та усвідомлюють свою важливість у родині.

У змаганні взяли участь батьки учнів 2-х класів:

2-А клас: Арсененко Віталій Володимирович з дочкою Софією, Зей Анатолій Іванович з дочкою Женею;

2-Б клас: Шинкаренко Сергій Володимирович з сином Артемом;

2-В клас: Криворот Богдан Олександрович з дочкою Софією, Костяний Михайло Миколайович з сином Данилом.

Помічниками та підтримкою у конкурсах татусям були їхні діти.

Багато позитивних емоцій подарував цей захід, а головне, він згуртував родину, дав змогу дитині відчути себе важливою частиною сім’ї, а в майбутньому – частиною великої української родини.

За підсумками конкурсу «Супер-тато» переможцем став Костяний Михайло Миколайович з сином Данилом (2-В клас).

Хай завжди між батьками і дітьми панує розуміння і радість від спілкування! Нехай дитячі справи та інтереси будуть першочерговими для кожної родини!

Переглядів: 20 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2020  »