Понеділок, 30.03.2020, 21:46

Головна » 2015 » Березень » 16 » Переможці Шостої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2015»
Переможці Шостої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2015»

Драбівський НВК «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів ім. С.В. Васильченка-гімназія» – переможець Шостої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2015».

12 березня 2015 року відбулося урочисте відкриття Шостої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2015», на якій були представлені 750 навчальних закладів з 22 регіонів України, а також заклади освіти та агенції Латвії, Литви, Швейцарії, Польщі, Чехії, Франції, Великобританії, Канади, Словаччини, Естонії, США та Молдови.

Учасники презентували інноваційні розробки у номінаціях:

• Інновації у розвитку міжнародної співпраці та презентація національної освіти у світовому та європейському освітньо-науковому просторі.
  • Розробка та упровадження у навчально-виховний процес сучасних систем моніторингу якості освіти.
  • Упровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчальну, наукову та управлінську діяльність навчального закладу.
  • Інноваційні технології виявлення, навчання та підтримки розвитку обдарованих дітей і молоді.
  • Діяльність професійно-технічного навчального закладу з підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників.
  • Створення мережі євроклубів як механізму інтеграції до європейського освітнього простору.
  • Сучасний навчальний заклад як соціокультурний осередок громадянсько-патріотичного виховання дітей та студентської молоді.

Творчою групою вчителів у складі Бугай Л.М., Барабаш Л.Ю.,                   Варави Т.П., Івченко Л.Д. створено посібник «Плекаємо «Я»-особистість» (психолого-педагогічні умови розвитку обдарованості в інноваційному освітньому закладі), який презентує досвід навчального закладу щодо впровадження інноваційних технологій виявлення, розвитку, навчання та підтримки обдарованих дітей.

За результатами виставки Драбівський НВК «загальноосвітня школа                І – ІІІ ступенів ім. С.В. Васильченка-гімназія» нагороджений Золотою медаллю у номінації «Інноваційні технології виявлення, навчання та підтримки розвитку обдарованих дітей і молоді».

Переглядів: 314 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1
«  Березень 2015  »