Неділя, 29.03.2020, 01:56


Драбівський навчально-виховний комплекс
"загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С.В. Васильченка-гімназія"
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 8900
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Листопад » 26 » Сучасні технології в Драбівській інноваційній школі
12:04
Сучасні технології в Драбівській інноваційній школі

7 листопада 2017 року голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко, заступник голови обласної ради Вадим Гайович, голова Драбівської райдержадміністрації Іван Гайдай, голова районної ради Володимир Дзега, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський, заступник начальника управління Оксана Сімушіна, начальник відділу освіти Драбівської райдержадміністрації Тамара Рудченко з робочим візитом відвідали Драбівський НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С.В. Васильченка-гімназія», що є учасником цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини».

Перебуваючи у навчальному закладі, представники влади ознайомилися з матеріально-технічним та методичним забезпеченням школи, переглянули фрагменти уроків фізики, хімії та біології у кабінетах, де у рамках програми встановлено мультимедійні навчальні комплекси, випробували на собі можливості лабораторного обладнання, відвідали урок англійської мови в лінгафонному кабінеті, який оснащений сучасним програмним багатофункціональним комплексом «Нібелунг».

Одним із ключових напрямків інноваційної діяльності НВК є впровадження в освітнє середовище науково-педагогічного проекту «Інтелект України», який зорієнтований на пошук, навчання та виховання здібних та обдарованих дітей, готових до інтенсивної навчально-пізнавальної діяльності, створення передумов для міжпредметної інтеграції знань, що сприяє формуванню ключових компетентностей учнів, які є пріоритетними в концепції Нової української школи. Саме зустріч з першокласниками, відверта розмова з учителем початкових класів Снітко Наталією Іванівною дала можливість переконатися, що сутність інноваційного проекту полягає не в насиченні дитини поглибленими знаннями, а набуття нею необхідних навичок роботи з інформацією, формування вмінь аналізувати та використовувати її в повсякденному житті.

Педагогічні працівники розповіли про освоєння ними сучасних технологій та мультимедійних навчальних комплексів, що були придбані у рамках виконання програми «Інноваційні школи Черкащини».

Учитель фізики Боярчук Максим Олегович зазначив, що цифрова лабораторія «ЕІNSTEIN» передбачає використання різних цифрових датчиків, за допомогою яких можна проводити широкий спектр досліджень, демонстраційних і лабораторних робіт, а також здійснювати науково-дослідницькі проекти, природничо-наукові експерименти. За допомогою лабораторного обладнання в кабінеті фізики педагог виміряв температуру вогню, силу пружності, відстань до перешкоди. Учень Рибка Денис на інтерактивній дошці виконав побудову зображення, яке дає збиральна лінза.

У кабінеті біології учитель Жаркова Надія Борисівна надала можливість гостям продемонструвати на власному організмі можливості сучасного мультимедійного комплексу та лабораторії. Присутні вимірювали серцебиття, цікавилися демонстраційними перевагами вологих мікропрепаратів комах. 

Учитель хімії Дейнега Ніна Григорівна продемонструвала використання інтерактивної дошки і цифрової лабораторії «ЕІNSTEIN», провівши вимірювання зміни показника рН і температури в процесі розчинення оксиду карбону (ІV).  

Використання сучасних навчальних технологій відкриває нові перспективи для здобуття якісної освіти. Тож лінгафонний кабінет дозволяє аудіовізуальним методом створити сприятливі умови для роботи учнів, підвищує їх мотивацію до навчання, сприяє вдосконаленню вивчення іноземної мови. Учитель англійської мови Отвиновська Алла Григорівна продемонструвала можливості програмного комплексу «Нібелунг», організувавши самостійну роботу учнів з навчальним матеріалом.

Голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Олегович Ткаченко подарував у новостворений лінгафонний кабінет мультимедійний екран та ноутбук, за допомогою яких учні краще зможуть засвоювати англійську мову.

Драбівський НВК є експериментальним навчальним закладом регіонального рівня. Інноваційними змінами для подальшої діяльності обрано модель створення Школи неперервної економічної освіти, яка поступово впроваджуватиме неперервну економічну освіту в освітній процес. Гості відвідали кабінет географії та економіки, оснащений мультимедійним комплексом, 24 планшетами, стендовою наочністю, які сприятимуть впровадженню інноваційних змін освітньої діяльності, що забезпечать неперервну економічну освіту з одночасним урахуванням потреб суспільства та особистості учня, формуванню ключових компетентностей, розвитку інтелектуального і творчого потенціалу особистості школяра, вихованню свідомого громадянина України з гуманістичним світоглядом і загальнолюдськими цінностями, здатного до подальшої успішної життєвої самореалізації.

Питанням національно-патріотичного виховання, розвитку творчих здібностей учнів приділяється особлива увага в нашій школі. Педагог-організатор Смірнова Ніна Олександрівна запросила гостей у чарівний світ образотворчого мистецтва, презентувавши «Маленький ермітаж», створений дитячою фантазією та уявою. У формі перформансу прозвучало величне слово Тараса Шевченка з вуст лауреата районного конкурсу читців-декламаторів Носка Ярослава. Журлива пісня у виконанні Кутової Анастасії змусила присутніх схилити голови перед величним подвигом захисників рідної Вітчизни. Створений куточок «Слава України» – це символ пам’яті тим, хто ціною власного життя захищає свою землю.   

Юрій Олегович подякував учителям, які адаптуються до вимог сьогодення, самовдосконалюються, впроваджують положення концепції Нової української школи з метою покращення якості освіти. Педагогічний колектив переконаний, що участь в обласній цільовій програмі «Інноваційні школи Черкащини» забезпечить умови для створення Школи неперервної економічної освіти з компетентним і конкурентоспроможним випускником, який підготовлений до сучасного життя, вміє розв’язувати складні соціально-економічні проблеми та приймати зважені рішення.

Переглядів: 208 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Погода
Гаряча лінія
Розклад дзвінків
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Друзі сайту
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook
  • Drabiv NVK © 2020Безкоштовний хостинг uCoz