Понеділок, 30.03.2020, 20:46

Головна » 2017 » Листопад » 20 » Стартував проект «Живу і навчаюсь у родині»
Стартував проект «Живу і навчаюсь у родині»

20.10.2017 року стартував ініційований творчою групою соціальних педагогів району проект «Живу і навчаюсь у родині». Перший етап, організований соціальним педагогом Драбівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С. В. Васильченка-гімназія» Потапенко О.М., називався «Від сьогодення до майбутнього», в якому взяли участь родини нашого району, що виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Зустріч розпочалася із теплих привітань та виступу учнів із театрального гуртка районного центру культури і дозвілля «Відродження» (керівник М. Потапенко), які представили уривок із вистави «Великий льох». Їх майстерність викликала у глядачів і захоплення, і мимовільні сльози, і бажання замислитися над буттям. Крім того вони перенесли присутніх у козацьку добу, налаштували їх на товариську співпрацю. Особливо зворушливим був дебют першокласників із театрального гуртка «Росточок». Після їх виступу гетьман закликав хорунжих із присутніх родин на велику раду. Представники сімей презентували свої родини та виготовлені власними руками герби.

Соціальні педагоги Потапенко О.М., Клочко Р.В., Геращенко Л.П., Микульська Р.Є., Лукава Ю.Б. запропонували цікаву пізнавально-розважальну програму. На завершення зустрічі учасникам вручили солодкі подарунки.

Родини були зворушені дружньою, теплою, веселою атмосферою на заході, тому висловили щире бажання брати участь у наступних етапах проекту

Переглядів: 122 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2017  »