Вівторок, 31.03.2020, 09:28

Головна » 2019 » Грудень » 12 » Шкільний конкурс-фестиваль дитячої творчості «Таланти скликають друзів»
Шкільний конкурс-фестиваль дитячої творчості «Таланти скликають друзів»

У рамках проведення конкурсу-фестивалю дитячої творчості «Таланти скликають друзів» організована виставка учнівських виробів з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтв. Переможцями конкурсу стали Перехрест Олександр, Константінова Дарина, Симоненко Дар’я, Лисаченко Владислава, Перепелиця Поліна (живопис), Палкіна Ірина (графіка), Боярчук Анна (вишивка бісером), Діхтятенко Яна (вироби з бісеру), Скорик Неля, Заруба Максим (моделювання іграшок), Боярчук Анна, Цінченко Владислав (вишивка), Діхтятенко Яна, Скорик Неля (паєточна мозаїка), Довгенко Олег, Боярчук Анна (вироби з дерева), Перехрест Олександр (витинанка), Потапенко Яна (картина з пазлів), Лисаченко Владислава (папероплетіння), Палкіна Ірина, Лисаченко Владислава (вироби з атласної стрічки), Палкіна Ірина (в’язання), Осадчий Олександр (тематична композиція), Ущаповський Арсеній (сувенірне дерево).

Для учнів 5-11 класів проведено концерт, на якому школярі демонстрували свої вокальні, танцювальні, музикально-інструментальні, декламаційні та інші творчі таланти. Переможцями вокального мистецтва стали Христенко Анна та Мехеда Єва, в номінації «Декламаційне мистецтво» кращими були Друзяка Неля та Радченко Ілона, в танцювальному мистецтві перемогу отримали Митрович Анастасія та колектив дівчат 10-Б класу, в номінації «Авторська поезія» перемогу здобула Погоріла Катерина.

Фестиваль дитячої творчості пройшов у доброзичливій і творчій атмосфері і подарував учасникам та глядачам масу позитивних емоцій та естетичного задоволення.

Переглядів: 36 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2019  »