П`ятниця, 03.04.2020, 03:23

Головна » 2017 » Грудень » 1 » Шкільний конкурс-фестиваль дитячої творчості «Таланти скликають друзів»
Шкільний конкурс-фестиваль дитячої творчості «Таланти скликають друзів»

29 і 30 листопада відбувався шкільний конкурс-фестиваль дитячої творчості «Таланти скликають друзів» серед учнів 5х – 11х класів.

Традиційно свято розпочалося з організації виставки учнівських виробів з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтв. Переможцями виставки в різних номінаціях стали Перехрест Олександр, Івануса Оксана  (живопис), Палкіна Ірина (графіка), Нагога Вікторія (канзаші), Гунько Єлизавета (джутова філігрань), Матвійчук Марія (іграшка), Осадча Любов (вишивка бісером), Носок Вікторія, Передерій Галина (топіарій), Петренко Анастасія (бісероплетіння), Колєснікова Каріна (моделювання виробів), Заречина Леся (вишивка), Корнієнко Анастасія (випалювання), Петренко Ярослав (вироби з дерева), Єнін Сергій (ліплення), Овдієнко Олександр (гравюра).

Концертна програма розкрила вокальні, танцювальні, музикально-інструментальні, декламаційні, творчі, кулінарні та спортивні таланти учнів. Переможцями вокального мистецтва стали Засенко Євгенія, Кутова Анастасія та тріо учнів 7-Б класу (Шульженко Вадим, Лук’янець Марина, Шевченко Євгенія). У декламаційному мистецтві перемогу здобули Друзяка Неля і Гунько Вікторія. Музикально-інструментальне мистецтво найкраще представили зразковий дитячий аматорський ансамбль «Гармошечка» та Сергієнко Богдан (баян). В авторській поезії перемогу отримав Носок Ярослав.

Свято пройшло в доброзичливій творчій атмосфері.

Переглядів: 146 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2017  »