Вівторок, 31.03.2020, 09:11

Головна » 2020 » Березень » 10 » Шкільний інтелектуальний конкурс «Учень року»
Шкільний інтелектуальний конкурс «Учень року»

04 березня 2020 року відбувся шкільний інтелектуальний конкурс «Учень року», організований та проведений заступником директора з навчально-виховної роботи Варавою Тетяною Павлівною. У конкурсі взяли участь 5 учнів, які в рейтингу успішності 9-11 класів зайняли перші місця: Лимаренко Владислава (10-А клас); Кутова Дарина (11-А клас); Степанець Віталіна (9-А клас); Тереняк Владислав (9-Б клас); Петренко Каріна (10- Б клас).

Мета конкурсу: перевірити знання учнів з різних навчальних предметів, розвивати їх творчі здібності та вподобання, швидкість та гнучкість мислення, виховувати пізнавальний інтерес до нового, бажання здобувати знання та розвивати творчі здібності.

Захід складався з двох турів: інтелектуального та творчого. І тур в свою чергу теж поділявся на два етапи: тестових завдань з різних навчальних предметів та естафети «Навздогін за лідером», де кожен учень повинен був за 1 хвилину дати якомога більше відповідей на запитання.

У ІІ турі (творчому) старшокласники спочатку проявили себе як журналісти, написавши репортажі з місця подій на задані теми, а потім виступили в ролі вчителя або одного з батьків з пропозицією виходу вибраної ними складної ситуації на морально-етичну тему, чим спонукали слухачів до прагнення жити за законами суспільної моралі та правових норм.

Підтримати юних інтелектуалів прийшли талановиті вокалісти Кріль Діана та Погоріла Катерина, які додали конкурсу особливого музично-поетичного забарвлення.

Перемогу в інтелектуальному конкурсі «Учень року» здобула учениця 11-А класу Кутова Дарина.

Вітаємо всіх, хто взяв участь у цьому конкурсі.

Переглядів: 19 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2020  »