Середа, 19.12.2018, 09:02

Головна » 2018 » Червень » 14 » Шкільні екскурсії – це ті події, які згадуються все життя
Шкільні екскурсії – це ті події, які згадуються все життя

Україна є батьківщиною безлічі прекрасних місць, облюбованих туристами. Яскраві міста, стародавні замки, приголомшлива сільська місцевість, різноманітність ландшафтів і привітне ставлення допомагають зробити країну особливою.

Цього року діти пришкільного відпочинкового табору «Сонечко» відвідали міста Львів та Київ.

З 4 по 8 червня відбулася поїздка у Львів. Під час екскурсії дітей вразила краса та неповторність архітектури, європейська культура, буяння квітів та доброзичливість людей.

8 червня група дітей відвідала музей популярної науки і техніки «Експериментаніум», океанаріум та Національний музей Т.Г. Шевченка у місті Києві. Вони переконалися, що наука може бути цікавою. За допомогою наочних прикладів і експериментів вони пояснювали різноманітні явища і механізми без складних термінів і незрозумілих формул. Океанаріум відкрив перед відвідувачами захоплюючий підводний світ, а в музеї Т.Г. Шевченка дітвора побачила прижиттєві видання «Кобзаря», картини, малюнки, офорти та особисті речі письменника.

12 червня Київ зустрів дітей захоплюючою екскурсією в  океанаріумі, де відвідувачі познайомилися з морськими жителями. Подорож Кідландією зразила малечу безліччю спеціальностей. Це містечко професій дало можливість дітям побувати в ролі лікарів, редакторів, дизайнерів, парфумерів, пожежників... Вони навчилися не тільки заробляти гроші, але й з розумом їх витрачати.

Незабутні враження, отримані під час екскурсій, стимулюють дітей до пізнавальної діяльності, пробуджують їхню допитливість і активність.

Переглядів: 71 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2018  »