Середа, 19.12.2018, 08:56

Головна » 2018 » Грудень » 4 » Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини
Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини

21 листопада 2018 року на базі Драбівського НВК відбувся семінар шкільних бібліотекарів Драбівського району на тему «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини».

Свою роботу учасники семінару розпочали з квест-екскурсії «Знайомство зі школою». Бібліотекар Сотник В.Д. спільно з вчителем початкових класів Перервою Н.С. провели у 3-Б класі літературну годину «Для чого світу ти». Під час години спілкування діти познайомилися із життєвим шляхом Сухомлинського В.О., активно обговорювали твори великого педагога, розіграли в ролях сценку до казки «Сьома дочка», читали вірші та разом з учасниками  семінару створили «Квітку добра».

Бібліотекар Сотник В.Д. провела соціологічне дослідження «Інформаційна компетентність бібліотекаря», головним завданням якого було виявлення рівня інформаційної компетентності, професійної самооцінки бібліотекарів, визначення ставлення бібліотечних спеціалістів до своєї праці під впливом зовнішніх та внутрішніх факторів. Під час ділової гри «Діалог з читачем» учасникам семінару було запропоновано ситуаційні вправи, вирішення яких дало можливість вибрати найбільш правильну лінію поведінки бібліотекаря та погасити конфлікт.

У рамках семінару психолог школи Демидюк О.В. провела для бібліотекарів району психологічного тренінгу «Я крокую до майстерності».

Переглядів: 17 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2018  »