Вівторок, 31.03.2020, 09:02

Головна » 2020 » Березень » 11 » Розвиваємо критичне мислення учнів
Розвиваємо критичне мислення учнів

Сучасний світ вимагає від людини вміння володіти та застосовувати в реальному житті навички ХХІ століття. Серед них вагоме місце займає критичне мислення. Зазвичай, ми ставимося до мислення як до звичайного ментального процесу. Насправді його потрібно тренувати, щоб навчитися мислити критично і знаходити нові шляхи у вирішенні проблем.

5 березня відбулося засідання творчої групи «Критичне мислення», в рамках якого вчитель англійської мови Пшеченко С.М. провела майстер-клас у 5-Б класі на тему «Житло. Незвичайні будинки». Урок був спрямований на розвиток навичок критичного мислення учнів, умінь прогнозувати та аналізувати інформацію, знаходити вирішення проблем, співпрацювати в групах, виховувати бережливе ставлення до речей, сортувати відходи для збереження довкілля. Вчитель вдало застосувала сучасні інноваційні технології навчання, практичне використання інтернету, месенджеру.  Представлені міні-проекти «Незвичайні будинки» сприяли формуванню вмінь працювати в команді, самостійно знаходити інформацію, пізнавати та осмислювати нове, генерувати власні ідеї.

Подальше впровадження методів та прийомів розвитку критичного мислення в умовах сучасної української школи навчатиме учнів підходити до будь-якої справи з творчістю, орієнтуватися в інформаційному просторі, бути відповідальними та ініціативними, вміти співпрацювати з іншими та застосовувати набуті знання на практиці.

Переглядів: 15 | Додав: veyron | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2020  »