Понеділок, 30.03.2020, 21:48

Головна » 2020 » Березень » 8 » Реалізуємо інноваційну діяльність школи
Реалізуємо інноваційну діяльність школи

Фінансова грамотність – одна з десяти ключових компетентностей, на розвиток яких орієнтується Нова українська школа. Змістова лінія «Підприємливість та фінансова грамотність» червоною лінією проходить через оновлені програми навчальних предметів. Вона передбачає застосування інтерактивних методів навчання, проектної діяльності, яка базується на застосуванні підприємницької компетентності.

Уроки англійської мови є сприятливим середовищем для формування підприємливої особистості.

24 лютого у 8-А класі вчителем англійської мови Отвиновською А.Г. проведено майстер-клас з теми «Покупки та рекламування», на якому учні дізналися про особливості здійснення покупок у Великій Британії, ознайомились з відомими світовими компаніями та їх продукцією, отримали  та обговорили інформацію  про хитрощі, до яких вдається торговий бізнес, щоб змусити купувати більше.

Рольова гра «У магазині» забезпечила реалізацію комунікативних умінь та навичок учнів. Завершенням проектної роботи над темою стали представлені восьмикласниками рекламні постери «Наш магазин».

Поступове впровадження неперервної економічної освіти в навчально-виховний процес, використання учнями економічних знань на уроках забезпечить формування основ фінансової грамотності, економічної культури, економічного світогляду, економічного мислення, економічної поведінки юних громадян України в нових умовах господарювання.

Переглядів: 14 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2020  »