Понеділок, 30.03.2020, 21:34

Головна » 2019 » Лютий » 8 » Разом для найкращого Інтернету
Разом для найкращого Інтернету

5 лютого 2019 року вся світова спільнота відзначає День безпечного Інтернету. Драбівський НВК долучився до проведення тематичних Всеукраїнських заходів, які допомогли дітям донести корисні рекомендації щодо безпечного спілкування у Всесвітній мережі. Щоб провести День безпечного Інтернету на належному рівні, педагоги школи напередодні взяли участь у вебінарах «Безпечний інтернет: як захистити дітей від кібербулінгу» та  «#Stop_Sexтинг. Сексуальні ризики інтернету: як провести урок у 7-11 класах».

Протягом дня для учнів молодших школярів проведено годину спілкування «Безпечний Інтернет», організовано перегляд мультфільмів про інтернет-залежність. Учні 5-7 класів відвідали корисний урок «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий інтернет починається з тобою». Для старшокласників класними керівниками проведено урок «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?». Педагог-організатор Смірнова Н.О. організувала проведення інформаційного дайджеста з теми «5 лютого – День безпечного інтернету». Лідери учнівського самоврядування долучилися до акції «Разом для найкращого Інтернету» та роздали батькам буклети з порадами «Діти та підлітки в онлайні». Вчителі інформатики Кравченко В.В., Панченко Л.Г., Боярчук М.О., Шараха І.М. надавали допомогу в організації участі учнів школи у Всеукраїнському конкурсі «Безпечний інтернет». Переможцем Всеукраїнського конкурсу «Безпечний інтернет» від проекту «На Урок» став учень 2-А класу Бут Юрій.

Драбівський НВК, долучившись до проведення Дня безпечного Інтернету, об’єднав навколо спільної мети дітей, батьків, педагогів, спонукаючи їх до  створення умов безпечного користування Всесвітньою мережею.

Переглядів: 105 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2019  »