Вівторок, 31.03.2020, 09:21

Головна » 2017 » Грудень » 1 » Районний семінар учителів англійської мови
Районний семінар учителів англійської мови

30 листопада 2017 року на базі Драбівського НВК проведено районний семінар учителів англійської мови.

Під час екскурсії по школі учні 8-А класу Лимаренко Владислава, Красун Анна та Ричка Дарина розповіли захоплюючу легенду про Державні символи України. Далі гостей вітали в український світлиці. Захарова Яна та                Литвиненко Юлія ознайомили вчителів району з історією створення світлиці, розповіли про цікаві експонати та макети, які зберігаються в кімнаті, зокрема: українську піч, вишиті рушники, картини, ікони та інші предмети побутового вжитку. А яка ж світлиця без українських музик? Носок Ярослав,                    Христенко Анна та Степанець Віталіна зіграли веселу та запальну українську мелодію на народних інструментах.

«Є художники, які можуть перетворити сонце у маленьку жовту пляму. А є художники, які за допомогою своєї майстерності, можуть перетворити жовту пляму у сонце», – сказав Пабло Пікассо. Ці слова яскраво описують творчість школярів, картини яких можна побачити в шкільній галереї «Маленький ермітаж». Саме там учні 11-А класу провели цікаву екскурсію, розповівши про найкращі картини наших молодих майстрів пензля. З музичним вітанням виступили Балюра Роман (2-А клас) та Шкода Ольга            (9-А клас), які виконали пісні англійською мовою.

Україну неможливо уявити без Великого Кобзаря. Купріна Каріна представила гостям куточок, присвячений легендарному українському поету та художнику Т.Г. Шевченку. Учениця 9-А класу Шевчук Дарина продекламувала вірш поета «Заповіт» англійською мовою.

Остання сходинка екскурсії – куточок, присвячений учасникам АТО.                    Учень 9-А класу Ситник Максим розповів присутнім про захисників нашого мирного життя, про їхні подвиги. Діти Драбівського НВК не залишилися осторонь цих сумних подій в історії нашої країни. Вони підтримували бійців продуктами, одягом, солодощами, плили захисні сітки, писали листи і малювали малюнки, які зігрівали своїм теплом наших воїнів на фронті. Екскурсія завершилася піснею про героїв-захисників, яку виконала Христенко Анна.

Учителі району відвідали відкриті уроки Отвиновської Алли Григорівни в 6-А класі з теми «Моє хобі» та Єгорової Тетяни Віталіївни з теми «Родина».                                                          Районний семінар показав, що вчителі ефективно застосовують на уроках інноваційні технології, сучасні форми і методи навчання, а учні Драбівського НВК володіють англійською мовою на достатньому рівні і вміють використовувати здобуті знання на практиці.

Переглядів: 150 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2017  »