Понеділок, 30.03.2020, 22:03

Головна » 2018 » Лютий » 6 » Районний семінар «Діяльнісний підхід як засіб виховання життєвих компетенцій особистості в умовах навчального закладу»

31 січня на базі Драбівського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені С.В. Васильченка-гімназія» відбувся семінар заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів навчальних закладів району з проблеми «Діяльнісний підхід як засіб виховання життєвих компетенцій особистості в умовах навчального закладу».

Захід розпочали лідери учнівського самоврядування, які радо зустріли гостей і запросили їх ближче познайомитися із школою у формі квесту.

У ході  теоретичної частини семінару висвітлено такі проблеми:

- «Громадянська компетентність в контексті національно-патріотичного виховання» (Вавілова Л.А., голова районного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи);

-  «Діяльнісний підхід як засіб виховання життєвих компетенцій особистості в умовах навчального закладу» (Бут Л.А., заступник директора з виховної роботи Драбівського НВК).

Президент учнівського самоврядування Носок Ярослав презентував присутнім патріотичний проект «Сучасні борці за незалежність України».

Присутні переглянути виставу психологічного театру «Фієста» «Вихід із зони комфорту» (керівник  Блехарт М.А.).

Практичний блок семінару дав змогу педагогам-організаторам та заступникам директорів з виховної роботи взяти участь у таких заходах:

- діловій грі «Лінгвістичне лото» (методист Драбівського РМК                        Вольф Л.Г.);

- майстер-класі «На крилах творчості» (керівник креативної студії «ІдеЯ» Смірнова Н.О.);

- педагогічному органайзері «Тайм-менеджмент у роботі педагога» (вчитель економіки Драбівського НВК Калач І.В.).

Після плідної і цікавої роботи педагоги поділилися враженнями та власним досвідом роботи.

Переглядів: 202 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »