Неділя, 29.03.2020, 00:12

Головна » 2018 » Квітень » 4 » Психолого-педагогічний семінар «Виховуємо справжніх патріотів України»
Психолого-педагогічний семінар «Виховуємо справжніх патріотів України»

27 березня  заступником директора з навчально-виховної роботи Варавою Т.П. проведено психолого-педагогічний семінар «Виховуємо справжніх патріотів України», метою якого було формування в учнів патріотичних почуттів, виховання активних, відданих та відповідальних громадян, «особистості, новатора та патріота», якого, за Концепцією «Нової української школи», має виховати школа.

У ході семінару Варава Т.П. ознайомила присутніх з теоретичним підґрунтям виникнення патріотизму, відмінностями між патріотизмом і націоналізмом, з провідними педагогами світу, які приділяли велику увагу вихованню громадянина-патріота і визнавали, що виховання повинно мати яскраво виражений національний характер.

Про засоби формування патріотизму в освітньому процесі розповіли вчителі української мови і літератури Деркач Н.О., зарубіжної літератури Жуковська В.С., англійської мови Єгорова Т.В.

Учитель музичного мистецтва Потапенко О.М. розкрила значення музики не тільки як однієї з важливих складових частин естетичного виховання та духовного розвитку особистості, а й як унікальний засіб формування патріотичних почуттів і виховання активного громадянина рідної держави.

Учитель початкових класів Перерва Н.С. запевнила, що формування усвідомленого громадянина та патріота своєї країни починається зі знання школярами історії своєї країни, міста чи села, тому походи до музеїв, екскурсії історичними місцями, зустрічі з цікавими людьми – це невичерпне джерело історичних та етнографічних знань.

Про бібліотеку як потужну платформу та важливий помічник у формуванні патріотичного та громадянського виховання учнів розповіла завідуюча шкільної бібліотеки Сотник В.Д.

У ході дискусії педагоги прийшли до висновку, що основою сучасного підходу до формування у школярів патріотизму є усвідомлення, що носієм патріотизму є особистість людини, яка переконана, що в «моєму класі, школі, місті, країні все стосується мене, і все залежить тільки від мене».

Переглядів: 190 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2018  »