П`ятниця, 03.04.2020, 03:22

Головна » 2018 » Січень » 5 » Психолого-педагогічний семінар «Попередження і профілактика негативних явищ та булінгу в учнівському середовищі»

02.01.2018 року відбувся психолого-педагогічний семінар «Попередження і профілактика негативних явищ та булінгу в учнівському середовищі». В ході заходу соціальний педагог Потапенко О.М. ознайомила присутніх із теоретичним підґрунтям цього явища у шкільному середовищі, окреслила групу ризику булінгу, змалювала психологічний портрет булерів та їх жертв.

Практичну частину провела класний керівник 3-А класу Палкіна В.В., яка запропонувала вчителям узяти участь у вправі «Душа дитини – прозора, чиста, як новенька склянка…». Ця інтерактивна вправа навчила, як допомогти дитині, що зазнала переслідувань, повернути впевненість у собі.

Розкриваючи тему «Казкотерапія для попередження булінгу», психолог Блехарт М.А. провела гру «Казковий вернісаж». Запропонований формат роботи дав можливість поглянути на звичні і давно знайомі речі по-іншому. Серйозно і критично ставитися до різних життєвих ситуацій допомогла вправа «Смачна цукерка?!»,  яку провела з учасниками семінару Потапенко О.М. Класний керівник 11-Б класу Боярчук М.О. поділився досвідом профілактичної роботи серед підлітків за допомогою соціально спрямованих відеороликів на тему «Соціальна реклама та кінотренінги  –  форми роботи зі старшокласниками з превентивного виховання  підлітків».

Переглядів: 211 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2018  »