Вівторок, 31.03.2020, 09:14

Головна » 2018 » Травень » 31 » Премія за ініціативи Володимира Зубика в рамках проекту «Інтелект року»
Премія за ініціативи Володимира Зубика в рамках проекту «Інтелект року»

Народний депутат України Володимир Володимирович Зубик, як ніхто, розуміє, що діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Тому, взявши за основу активну життєву позицію, він уже шість років поспіль надає допомогу та підтримку обдарованим учням Драбівського НВК, нагороджуючи їх грошовими преміями за перемогу в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

22 травня у Драбівський НВК завітала керівник громадської приймальні депутата Верховної Ради Зубика В.В. Малкова Лариса Володимирівна, щоб виконати почесну місію вручення сертифікатів на суму 2000 гривень учням-переможцям Осадчій Богдані, Шевчук Дарині, Морозу Роману, Ситнику Максиму. Вона подякувала талановитим дітям та педагогам Отвиновській А.Г., Івченко Л.Д., Ярошенко Т.В., Кравцовій О.П., Дейнезі Н.Г., Козик Р.М., науковим керівникам Шевчук В.С., Легоші Н.В. за їхню щоденну наполегливу працю. Вчителі, що підготували переможців, також отримали відповідну допомогу по 1000 грн.

Для сучасної України завдання збереження та примноження інтелектуального потенціалу є вкрай важливим. Сьогодні весь світ дбає про розвиток науки, інноваційних технологій, підвищення рівня інтелектуальних здібностей особистості. Тому ми щиро дякуємо Володимиру Володимировичу за небайдуже ставлення до проблем освіти, розуміння непересічної важливості шкільного виховання і вагомий внесок у створення умов для всебічного розвитку талановитої особистості, стимулювання переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, а також педагогічних працівників, які мають вагомі досягнення в підготовці обдарованих учнів.

Переглядів: 136 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »