П`ятниця, 03.04.2020, 03:11

Головна » 2018 » Травень » 22 » Право як професія
Право як професія

Протягом травня місяця учнями Драбівського НВК в рамках вивчення правознавства проводився проект-дослідження «Право як професія». Вчитель історії і правознавства Пилипенко М.О. залучила учнів 9-Б та 9-В класів до проектної діяльності. Школярі, поділившись на групи, провели інтерв’ю-дослідження з учасниками юридичних професій. У рамках дослідження девятикласники набували досвіду та всебічно розвивалися в плані юрисдикції. Юні правознавці вивчали майже всі галузі цієї професії, зокрема: відвідали представників суду, прокуратури, міліції, нотаріальної контори, військомату, селищної ради, центру надання адміністративних послуг та адвокатури.

Дітям випала чудова можливість поспілкуватися з людьми правової професії, почути корисні поради та отримати емоційний заряд після розмови. Відвідавши правоохоронні органи, підлітки ділилися своїми  враженнями на уроках з правознавства, захопливо розповідаючи про отриману інформацію. Така практика розвиває в учнів уміння застосовувати свої знання та навички, яких вони набули на уроках та в процесі позакласного правового виховання, дає можливість більше дізнатися про сферу правової діяльності.

Людям, які мають правовий фах, рідко висловлюють подяку за тяжку працю, не розуміючи того, як їм буває нелегко, адже на правознавцях тримається наша держава.  Соціум стверджує, що більшість проблем у нашій країні пов’язані з політикою, але насправді, це звичайні виправдання людини, яка не може об’єктивно дивитися на свої вчинки: зміни себе – зміниш світ.

Від імені всіх учнів, які взяли участь у дослідженні, хочемо висловити подяку за самовіддану працю, теплий прийом та безцінні знання працівникам юридичної сфери: Мехеді В.М. (суд), Рудик Л.М., Ямпольській Н.А. (Центр надання адміністративних послуг), Гуньку В.М. (поліція), Кириченку Г.І. (юрист), Фаю В.Г ( юрист), Хмарі В.І. (селищна рада), Бірюку О.В, Бірюк М.О. (нотаріальна контора), Дмитренко С.В., Сироїд Н.М. (військомат), Посохову О.В., Грицю О. М. (прокуратура).

«Людину прикрашає не одяг, а добрі справи», – так говорить народна мудрість. Ми поважаємо Ваш тяжкий труд та стійкий характер, відданість своїй справі. Бажаємно успіху та кар’єрного зростання!

Переглядів: 150 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »