Понеділок, 30.03.2020, 22:08

Головна » 2016 » Лютий » 24 » Правильний вибір професії - успішне життя!
Правильний вибір професії - успішне життя!

Прихід весни для учнів випускних класів асоціюється з наближенням кінця навчального року, і їх думки все частіше звертаються до вибору свого місця у житті і майбутньої професії. Для того, щоб полегшити цей вибір, у стінах Драбівського НВК 18  лютого 2016 року відбувся круглий стіл на тему: «Правильний вибір професії – успішне життя».   На захід були запрошені представники різних професій, щоб зорієнтувати учнів у їхньому виборі та коротко ознайомити з особливостями кожної з професій, і тим, які знання і уміння потрібні для здобуття тої чи іншої спеціальності.

Фахівець І категорії з профорієнтаційної роботи Драбівського районного центру зайнятості Педаш Володимир Сергійович розповів учасникам круглого столу про основні критерії, які потрібно враховувати при виборі професії. Також Володимир Сергійович ознайомив всіх з результатами моніторингу затребуваності професій на ринку праці.

Заступник директора Драбівської школи мистецтв Мазур Віктор Семенович із захопленням розповів про свою професію, про нюанси у роботі з учнями різного віку. Головними критеріями для вибору професії педагог   вважає любов до своєї справи та любов до дітей.

Головний лікар Драбівської ЦРЛ Бойко Світлана Іванівна розповіла усім про свій нелегкий шлях від школяра до лікаря, який випав на її долю. Ознайомила з напрямками діяльності та відкрила завісу до деяких особливостей у роботі медичного працівника.   Доповідач провела  дітей новими для них стежками, показуючи професію лікаря.

Під час засідання круглого столу усі виступаючі розповідали про різні професії, але спільна думка, яку хотіли донести гості, чітко простежувалась: попередньо зваживши поради батьків, знайомих та досвідчених людей, остаточний вибір повинні зробити самі випускники. Адже робота повинна приносити задоволення самому працюючому.

На завершення зустрічі старшокласники подякували гостям за цікаві розповіді, які закарбувалися в їх серцях та наштовхнули на серйозні роздуми.

Переглядів: 322 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2016  »