Вівторок, 31.03.2020, 07:50

Головна » 2017 » Листопад » 26 » Посвята в гімназисти
Посвята в гімназисти

Cвято посвяти в гімназисти, яке відбулося 23 листопада, стало вже традиційним у нашій школі.

Урочисте дійство розпочалося із внесення прапору та виконання гімну України. Емоційним центром заходу став виступ п’ятикласників, які представили калейдоскоп талантів свого класу. Приємно відмітити, що хлопчики і дівчатока 5-А класу  – це сплав обдарованості, таланту, розуму, працелюбності і артистизму.

Хвилювання досягло апогею, коли зазвучала клятва гімназиста. В унісон забилися серця вічного педагогічного трикутника вчителів, учнів і батьків, коли єдиним подихом п`ятикласники обіцяли бути гідними почесного звання.

Директор гімназії Бугай Людмила Миколаївна тепло і щиро привітала юних гімназистів з посвятою. Почуттям батьківської любові, турботи і радості за своїх дітей проникнуто вітальне слово від батьків п’ятикласників, яке висловила Хабло Світлана. Із сльозами на очах висловлювала свої найкращі побажання перша вчителька Снітко Наталія Іванівна. Привітав героїв торжества і президент школи Носок Ярослав. Друзі підготували для гімназистів справжній концерт, який об’єднав молодших і старших школярів у справжню гімназійну сім’ю. Гімн України, який пролунав наприкінці свята, співали вже не просто п’ятикласники, а справжні гімназисти.

Переглядів: 159 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2017  »