Понеділок, 30.03.2020, 20:54

Головна » 2019 » Березень » 11 » Плекаємо творчих дітей
Плекаємо творчих дітей

З метою формування у школярів засобами мистецтва національної свідомості та патріотизму, розвитку і виявлення творчого потенціалу обдарованої молоді в умовах відродження національної культури та народних традицій, підвищення рівня виконавської майстерності колективів художньої самодіяльності та окремих виконавців у Драбіському НВК пройшов шкільний етап фестивалю-конкурсу дитячої художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини».

На конкурс було представлено 17 номерів у трьох вікових категоріях 7-12 років, 12-15 років, 15-17 років та номінаціях «Театральне мистецтво», «Хореографічні колективи», «Вокальне мистецтво», «Інструментальне виконавство».

Згідно рішення журі визначено переможцями у номінації «Вокальне мистецтво» учня 3-А класу Балюру Романа з піснею «Дівчинка русява» (вікова категорія 7-12 років); ученицю 6-А класу Гунько Вікторію з піснею «Мамині очі», ученицю 6-Б класу Михлик Анастасію з піснею «Одна калина» (вікова категорія 12-15 років); ученицю 9-А класу Христенко Анну з піснею «Колискова» (вікова категорія 15-17 років). Визначено переможцем у номінації «Хореографія» хореографічний колектив «Нове покоління»  з танком «Полька-драбів’янка»; у номінації «Театральне мистецтво» ученицю 7-А класу Радченко Ілону з композицією «Так хочеться нам жити в Україні»; у номінації «Інструментальне виконавство» учня 7-А класу Березу Артема з твором «Корида».

Честь школи на районному етапі фестивалю-конкурсу дитячої художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини» захищали учні Балюра Роман, Христенко Анна, хореографічний колектив «Нове покоління», Береза Артем.

Приємно, що наші талановиті діти гідно виступили на районному конкурсі та матимуть змогу представляти район і школу на обласному етапі фестивалю-конкурсу дитячої художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини».

Переглядів: 117 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2019  »