Неділя, 29.03.2020, 01:36

Головна » 2020 » Січень » 28 » Пісенний фестиваль «Я до тебе піснею горнусь»
Пісенний фестиваль «Я до тебе піснею горнусь»

У рамках проведення місячника ціннісного виховання до мистецтва «Вітрила талантів» гімназія зібрала співочі родини Драбова. 24 січня відбувся родинно-пісенний фестиваль «Я до тебе піснею горнусь».

Відкрила наш пісенний фестиваль сім’я, у якій цінують гарну пісню. Бабуся Потапенко Людмила Миколаївна та її онука, учениця 5-Б класу Боярчук Анна, задушевно виконали пісню «Якщо добрий ти».

Співоча родина Медведьових – викладачка вокалу в будинку дитячої творчості Ірина Андріївна та донечка Аріна, учениця 3-А класу – заспівали пісню про дружбу.

Естетичне задоволення всім присутнім подарувала сім’я учениці 4-Б класу Шарахи Юлії. У цій родині музика і пісня займають не останнє місце у вихованні дітей, передачі їм традицій і досвіду українського народу. Тато, Євген Сергійович, разом із дружиною Іриною Миколаївною та донечкою виконали пісню «Черевички».

Усіх присутніх пісенним номером «Помолись за Україну» приємно порадувала учениця 7-В класу Мехеда Єва.

Відрадно, що пісенні зв’язки тримаються не лише в одній сім’ї, а множаться у поколіннях. Талант співати і любов до музики Роман Балюра успадкував від дідуся Отвиновського Петра Петровича та бабусі Отвиновської Алли Григорівни, дядька Олега, який радо підтримав племінника. У дуеті вони заспівали пісню «Моя вишиванка».

Захід пройшов у теплій сімейній обстановці. Всі присутні отримали масу позитивних емоції та вражень.

Щиро віримо, що стане гарною традицією збирати в стінах нашої гімназії співочі родини Драбова.

Переглядів: 23 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2020  »